Случайная дата истории нашего города

1990 г. Открыта Лисичанская гимназия.

История города

На чверті території Луганської області - кризова ситуація по підготовці до зими

На чверті території Луганської області - кризова ситуація по підготовці до зими

Чверті міст і районів Луганської області досі не мають лімітів на споживання газу. Таку інформацію оприлюднив сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов на обласній нараді "Про початок опалювального сезону 2008-2009 років". Серед міст, що залишаються без газу, губернатор назвав Брянку, Кировск, Стаханов, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, а також Попаснянский і Перевальский райони.

За його словами, кризова ситуація склалася на чверті території Луганській області. Причина, за словами Олександра Миколайовича, в тому, що керівники міст і районів до початку опалювального сезону не скористалися можливістю погасити накопичені з початку року борги за газ і електроенергію за рахунок діючих в державі схем компенсації з Держбюджету тарифної різниці на енергоносії, а також використовувати засоби, які поступають у вигляді держсубвенцій на заходи щодо енергозбереження і інші житлово-комунальні потреби.

Губернатор відмітив, що при високій мірі технічної готовності житлово-комунальних підприємств місцева влада не забезпечила ці підприємства енергоресурсами для роботи зимою.

Олександр Антипов доручив керівникам усіх міст і районів до шостого листопада забезпечити укладення договорів на постачання газу.

Перший заступник прокурора, що виступив на тій же нараді, Луганської області Євгенії Трубников сказав, що місцевими прокуратурами будуть проведені перевірки діяльності виконавчих органів влади згаданих міст і районів на предмет халатності керівників і завдання шкоди інтересам населення.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее