Случайная дата истории нашего города

1962 г. Введен в действие комплекс городской больницы им. Титова.

История нашего города

Лисичанський НПЗ зупиниться на плановий ремонт у вересні

Лисичанський НПЗ зупиниться на плановий ремонт у вересні

15 вересня 2008 року Лисичанський НПЗ (ЗАТ "ЛИНИК", м. Лисичанськ Луганської області) зупиниться на плановий капітальний ремонт, який продовжиться півтори місяці. За цей час будуть проведено детальне обстеження усіх технологічних установок підприємства і заміну фізично-зношеного устаткування. "Цього року ТНК-ВР інвестує в завод більше 40 млн доларів, - відмітив президент ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" Сергій Лизунов. - Близько 25 млн доларів доводиться на проекти некомерційного характеру. Вони спрямовані на підвищення рівня охорони праці, промислової безпеки і охорони довкілля, заміну застарілого устаткування, розвиток автоматизованих систем управління. Крім того, ми вкладаємо серйозні кошти в програму по енергозбереженню".

"Починаючи з 2000 року, компанія інвестувала в Лисичанський НПЗ більше 350 млн дол. США, - акцентував Сергій Лизунов. - Завдяки цим засобам на заводі було побудовано п'ять нових виробничих установок, модернізовані і реконструйовані існуючі. В результаті НПЗ перейшов на дворічний міжремонтний період, хоча ще чотири роки тому він був вимушений зупинятися кожні шість місяців".

На сьогодні загальна потужність Лисичанського НПЗ дозволяє переробляти нафтову сировину в кількості близько 8,0 млн. тонн в рік. Основні види продукції НПЗ : неетильований автомобільний бензин, дизельне паливо, поліпропілен марки ЛИПОЛ від А- 1 до А- 11, дорожні і покрівельні бітуми, і тому подібне

Похожие новости

· В г. Приволье завершен ремонт дорожно...

· Лисичанський міський голова зустрівся...

· Лисичанський міський голова вважає, щ...

· Лисичанский НПЗ прекратил выпуск бенз...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее