Случайная дата истории нашего города

1799г. На руднике в Лисичьей балке учреждена должность младшего лекаря, на которую перевели штаб-лекаря Ивана Ратча, бывшего старшего врача Луганского литейного завода.

г. Лисичанск

У Лисичанську 22-річний парубок ножем убив свого приятеля і важко ранив його матір

У Лисичанську 22-річний парубок ножем убив свого приятеля і важко ранив його матір

У Лисичанську 22-річний місцевий житель ножем убив свого знайомого і важко ранив його матір. Про це повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області.

Як встановили правоохоронці, 22 липня злочинець зустрівся зі своїм знайомим, після чого вони відправилися до останнього додому, щоб випити. У квартирі також знаходилася мати убитого. Після здійснення вбивства знайомого, злочинець намагався сховатися від правоохоронців, але оперативники затримали його в Новоайдарском районі, де він ночував в полях просто неба.

В результаті оперативно-слідчих дій і ув'язнення експертизи встановлено, що молодому хазяїну квартири наносили удари у той момент, коли він спав. Смерть наступила від колото-різаних поранень в область грудній клітці, причому смерть наступила уві сні. Усі 11 ударів ножем вбивця наніс в голову, шию і груди жертви, і саме в ліву частину сплячого на правому боці свого знайомого.

Розправившись з ним, вбивця постукав в кімнату його матері, де вона відпочивала, і завдав жінці 2 удари ножем - один в груди, другий - по шиї. Жінку врятувало те, що вона стала голосно кричати і звати сусідів на допомогу. Вибивши вікно, злочинець вистрибнув на вулицю і сховався з місця злочину.

Проте такий варіант подій злочинець заперечує. За його словами, сварка почалася під час випивки через те, що знайомий пообіцяв "здати" його в міліцію (вбивця був вже раніше судимий). Як стверджує злочинець, зав'язалася бійка, яку нібито затіяв потерпілий, і саме він першим став завдавати ударів ножем, вихопивши його з рук матері, що різала на кухні помідори. За словами затриманого, захищаючи себе, він завдав 11 ударів ножем другу, що лежить. Жінку намагався убити, замітаючи сліди злочину, але не встиг, оскільки перешкодили сусіди.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее