Случайная дата истории нашего города

1821г., январь Царским указом от 10 января жители с. Верхнего переведены на положение непременных работников Луганского литейного завода. Их обязали перевозить каменный уголь с рудника в Луганский завод.

Лисичанск

Вітаємо вихованців студії східного танцю «Атлантіс» з почесними нагородами Всеукраїнського фестивалю!

       5 жовтня учасники зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у Всеукраїнському рейтинговому фестивалі по Bellydance «Fortuna-Bellydance — 2019».

       Захід відбувся у м. Краматорськ, куди з’їхалися 212 учасників з 12 танцювальних клубів різних міст України: Полтави, Слов’янська, Лисичанська, Дружковки, Краматорська та інших міст.

На яскраве свято таланту зібралося багато глядачів, які своїми бурхливими оплесками зустрічали кожен номер конкурсної програми. Юні зірочки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» підкорили своїм виступом поважне журі та глядачів.

      За підсумками фестивалю учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» вибороли 43 призові нагороди: І місць — 25; ІІ місць — 14; ІІІ місць — 4 з почесними медалями, кубками та дипломами.

      Але і це ще не всі нагороди! Кубок за наймасовіший колектив східного танцю на фестивалі «Fortuna-Bellydance — 2019» отримала керівник ЗССТ «Атлантіс» Ірина Гончарова, а солістки колективу Софія Сергєєва, Єва Веселова та Вероніка Остахова були нагороджені сертифікатом на участь у Чемпіонаті Європи, який відбудеться у Польщі у лютому 2020 року. Вітаємо наших зірочок з черговою перемогою!

      Відділ культури Лисичанської міської ради

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее