Случайная дата истории нашего города

1721г. Бахмутские солевары Никита Вепрейский и Семен Чирков открыли каменный уголь в балке Скелеватой в 25-ти верстах от Бахмута.

г. Лисичанск

У Лисичанську відбулась комісія з питань присвоєння назв об'єктам топоніміки міста Лисичанська

      Під час засідання було розглянуто листи Українського інституту національної пам’яті за зверненням громадян щодо перейменування вулиць Стаханова, Маршала Жукова, Карла Маркса, Карла Лібкнехта, Клари Цеткін, Рози Люксембург, Жовтневої, Героїв Сталінграду...

В Луганской области водитель, который насмерть сбил велосипедиста, приговорен к 5 годам лишения свободы

    Прокуратурой доказано, что в феврале 2020 года 36-летний мужчина, управляя автомобилем ВАЗ-21104, при обгоне грузового транспортного средства выехал на встречную полосу движения и совершил наезд на велосипедиста

В Северодонецке горела девятиэтажка, удалось спасти трех человек

      30 июня в 19:29 в Службу спасения 101 поступило сообщение о пожаре в жилой многоэтажке по ул. Космонавтов в Северодонецке. Об этом сообщили в ГУ ГСЧС Украины в Луганской области. На месте происшествия спасатели установили, что пожар возник в одной из квартир на пятом этаже жилого девятиэтажного дома.

О необходимости уничтожения карантинного сорняка - амброзии полыннолистной

    

         Вредность данного сорняка исключительно велика.  Развивая мощную надземную массу и корневую систему, амброзия сильно иссушает почву и подавляет культурные растения, лишая их не только влаги, но и питательных веществ.

Під час реалізації комплексу заходів

  


      Під час реалізації комплексу заходів, направлених на зниження аварійності та дотримання ПДР усіма учасниками дорожнього руху, що проводились на території Луганської області з 1 до 30 червня, патрульними відділу безпеки дорожнього руху:

Шість разів хабаря пропонували

    Шість разів хабаря пропонували у Сєвєродонецьку та по одному випадку зареєстровано у Лисичанську та Рубіжному. Водії намагались "домовитись", "дати на каву", "по-швидкому розібратись" та кожного разу отримували відмову. Для фіксації пропозиції неправомірної вигоди на місце події патрульні щоразу викликали слідчо-оперативну групу.

Порушення протиепідемічних норм вплинуло на ріст захворюваності COVID-19, тому буде посилений контроль за їх дотриманням

     
      Порушення протиепідемічних норм вплинуло на ріст захворюваності COVID-19, тому буде посилений контроль за їх дотриманням.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее