Случайная дата истории нашего города

1973 г. Лисичанский горный техникум награжден орденом Трудового Красного Знамени.

История города

Новости культуры

"Песни, запевшие сердцем"
В начале декабря в ПК им. В.М.Сосюри состоялся пятый городской фестиваль украинской песни "Песни, запевшие сердцем", в котором приняли участие солисты и вокальные ансамбли коллективов художественной самодеятельности г. Лисичанска. Фестиваль проведен с целью усиления внимания к украинской песенного наследства, воспитание патриотизма, чувства любви к родному корнаю и украинского языка, - отметила начальник отдела культуры городского совета Ирина Фрейліх.

Подарунок для новонароджених

11 грудня, в пологове відділення центральної міської лікарні ім. Титова був переданий кювез для виходжування недоношених новонароджених. До цього в пологовому відділенні використовувалися два кювеза, але по класу нижче, ніж знову придбаний. Нове сучасне медичне устаткування для новонароджених вартістю більше 70 тыс.грн. придбано завдяки спільній спонсорській допомозі народного депутата України Юрія Бойка, міської організації "Партії Регіонів" і особисто депутата міської ради Сергія Дунаева.

Новини спорту

У кінці листопада на базі школи № 14 пройшла матчева зустріч легкоатлетичних команд міст Лисичанська і Сєвєродонецька, - повідомляють фахівці відділу з питань фізичної культури і спорту міської ради. Спортсмени з Лисичанська показали наступні результати: 1-е місце в бігу на 30 м зайняли Руденко Вікторія і Колобаева Валерія (СШ № 8), Драныш Микола (ЛВОУФК) і Корх Катерина (СШ № 26). У забігу на 300 м - кращі результати у Руденко Вікторії, Драныш Миколи і Пастушного Віктора (багатопрофільний ліцей). У номінації "Стрибки в довжину" призерами стали: Корх Катерина (СШ № 26), Чупеева Оксана (ліцей) і Бондоренко Сабина(СШ № 14). Тренує хлопців Олександр Осколков.

У Лисичанську пройшла всеукраїнська акція по боротьбі з СНІДОМ

8 листопада в Лисичанську пройшла всеукраїнська акція по боротьбі з СНІДОМ. Сюди приїхали хлопці з різних областей країни, щоб розповісти про проблемі і запропонувати альтернативу наркотикам і курінню. Родзинка акції - фільм, в якому учасники пропонують нову методику боротьби з хворобою. Альтернатива - участь в творчих конкурсах і заходах.

Мешканець Лисичанська отримав кулю в ногу після того, як накинувся з ножем на міліціонера

8 грудня, в Лисичанську співробітник карного розшуку ранив з табельної зброї злочинця, який учинив опір при затриманні. Про це повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області.

У Лисичанську нова автостанція додала проблеми і розчарування

Не пройшло і тижня після відкриття нової приміської автостанції в р. Лисичанську, а радість пасажирів змінилася на розчарування. Річ у тому, що автоперевізникам не вигідне відправлення своїх маршрутів по місцях і ще і по касових квитках.

"Росводоканал" шукає покупця на "Луганскводу". Через те, що у нас працювати потрібно, а не гроші збирати?

Як стало відомо з достовірних джерел, російський оператор у сфері водопостачання і водовідведення "Росводоканал" шукає покупця на свій контракт в м. Луганську. Йдеться про компанію "Лугансквода", яка є дочірнім підприємством російської компанії.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее