Случайная дата истории нашего города

1721г. Бахмутские солевары Никита Вепрейский и Семен Чирков открыли каменный уголь в балке Скелеватой в 25-ти верстах от Бахмута.

г. Лисичанск

На сесії міськради затверджений новий заступник міського голови

На сесії міської ради серед розглянутих питань депутатами був прийнятий і ряд кадрових рішень. Зокрема, з 26 листопада затверджений на посада заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимир Марченко, голова міської організації Партії Регіонів. Раніше цю посаду займав Юрій Токарев, який звільнений із займаної посади згідно з поданою заявою. У зв'язку з цим, своїм рішенням депутати також внесли зміни до складу виконавського комітету міського ради, вивівши з його складу Токарева Ю.Н. і включивши відповідно Марченко В. С.

Готуємо місто до зими

У рамках благоустрою території Лисичанська працівниками Жеків з 19 по 25 листопада відремонтоване 711 к в . м . м'якою і 369 к в . м . шиферною кровель, прочищено 34 дымовентканала, вироблено ревізію 36 електрощитів і замінено 124 п. м. електропроводки. Крім того, за цей період було відремонтовано 98 п. м. ливнестоков, 102 п. м. ковзанів шиферної покрівлі, засклене 57 к в . м . віконних палітурок і вивезено від населення 4896 к в . м . твердих побутових відходів.

Лисичанські підприємці хочуть, щоб начальник міської міліції відповів за базар

Місцеві підприємці Лисичанська вимагають притягнути до карної відповідальності начальника міського відділу міліції Володимира Куницу. Як повідомили  в Луганському обласному відділенні Комітету виборців України, близько ста підприємців, що торгували на ринку, розташованому біля заводу по виробництву гумотехнічних виробів (РТИ), звернулися до керівництва міста і в прокуратуру з вимогою про залучення до карної відповідальності начальника Лисичанського УМВС ГО.

У Лисичанську затримали місцевих Паниковского

У Лисичанську правоохоронці затримали громадянина 1969 г.р., який викрав гусака. Про це повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області.

Лисичанським інвалідам стало легше пересуватися по місту

Більше 70 медичних установ, установ культури, побутового обслуговування і торгівлі міста Лисичанська вже обладнані пандусами для в'їзду інвалідних колясок.

Правоохоронці Лисичанська повернули викрадений автомобіль власникові

У Лисичанський міськвідділ міліції звернувся із заявою громадянин 1983 року народження, що повідомив, що з автозаправної станції невідомий викрав його автомобіль ВАЗ. В ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці затримали підозрюваного 1987 року народження, раніше судимого. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області. Автомобіль повернений власникові. Вилучені речові докази. Порушена кримінальна справа.

У Києві проблеми з газом, але мера на відміну від Лисичанська, не знімають.

Відсутність лімітів на постачання газу акціонерної компанії Київенерго привело до зниження температури в тепломережах столиці. У вівторок, 18 листопада на міських ТЭЦ- 5 і ТЭЦ- 6 тиск газу знижено майже на 30%. Примусове обмеження постачань газу сталося із-за боргів Київенерго за споживання блакитного палива.

Последние объявления

телефон Xiaomi Mi 8 Lite 4/64
• Мобильные телефоны, средства связи - Продам Цена: 4100 UAH
29.07.2020
(на 1 месяц)

Последнее в фотогалерее