Случайная дата истории нашего города

1754г. 3-й ротой Славяносербского конного гусарского полка Р. Днепрерадовича было основано с. Верхнее, 5-й ротой – с. Приволье, секунд – майором Рашковичем – частный хутор, превратившийся в с. Рубежное.

г. Лисичанск

У Лисичанську система опалювання буде децентралізована

У Лисичанську система опалювання буде децентралізованаПілотний проект по децентралізації системи теплозабезпечення в 12 містах і районах реалізується на Луганщині. Як розповів на брифінгу журналістам начальник Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергій Махуренко, облрадою і обладміністрацією прийнято рішення про реалізацію на території Луганської області Програми оптимізації системи теплозабеспечення шляхом її децентралізації у ряді населених пунктів.

Про архівний відділ Лисичанської міської ради

Про архівний відділ Лисичанської міської радиУ 1961 р. в архівному відділі було 7 фондів, де налічувалося 1045 справ постійного зберігання. За минулі десятиліття кількість документів, що знаходяться на зберіганні у відділі, зросла в 167 разів. Про це повідомляє начальник архівного відділу Галина Мурай. На даний момент у відділі знаходяться 5558 справ постійного зберігання, віднесених до Національного архівного фонду, і 170022 - по особовому складу підприємств міста, що закрилися, що складає найвищий показник по області.

Лисичанському заводу ЗБВ- 50!!!

Лисичанському заводу ЗБВ- 50!!!Сьогодні КП "Лисичанський завод ЗБВ" відмічає свій ювілей - підприємству виповнюється 50 років. Дата, безумовно, серйозна.

Привітати заводчан з цією подією прибули керівники міста : лисичанський міський голова Сергій Дунаев і секретар Лисичанської міської ради Сергій Баранник.

1 жовтня - Міжнародний день літніх людей

1 жовтня - Міжнародний день літніх людейУ перший день жовтня ось вже 20 років відзначається Міжнародний день літніх людей. Сьогодні, 30 жовтня, в залі ЦРШМ пройшли урочисті заходи, приурочені до цієї події.

Привітати представників старшого покоління, що зібралися в залі, прийшли лисичанський міський голова Сергій Дунаев, його заступники Леонід Фоменко і Володимир Марченко, а також голова міської організації Союзу ветеранів України Юрій Положенцев.

Анонс культурных и спортивных мероприятий в Лисичанске с 4 по 10 октября

В течение недели команды города Лисичанска будут участвовать в следующих спортивных соревнованиях:

6 октября - в Чемпионате по футболу среди взрослых (г. Попасная).

8 октября - в Чемпионате Украины по легкой атлетике (г. Киев).

9 октября - в Чемпионате области по дзюдо среди юношей и в Чемпионате Донецкой области по киокушин каратэ (г. Донецк).

10 октября - в Чемпионате по футболу среди взрослых (г. Лутугино) и Чемпионате мира по сумо (Польша).

Кроме того, 9 и 10 октября в 20.00 - ДК им. В.М.Сосюры приглашает на вечер отдыха для молодежи.

lis.gov.ua

У Лисичанську будуть встановлені граничні торговельні надбавки на соціально значущі продукти харчування

У Лисичанську будуть встановлені граничні торговельні надбавки на соціально значущі продукти харчування1 жовтня, міський голова Лисичанська Сергій Дунаев зустрівся з керівником ДП "Лисичанський ринок" і представниками підприємців, що здійснюють там свою діяльність.

Сергій Володимирович повідомив присутніх, що рішенням сотої сесії Лисичанської міської ради для ДП "Лисичанський ринок" встановлений коефіцієнт "3" вартостей оренди землі строком до 1 січня 2011 року. З початку ж 2011 року для підприємства буде встановлений новий коефіцієнт вартості оренди землі.

Лисичанським школярам - сучасна освіта!

Лисичанським школярам -  сучасна освіта!"Діти - наше майбутнє", - сентенція, з якою складно сперечатися. І тому, щоб наше майбутнє було добре утвореним, в нашому місті завжди приділяли належну увагу: лисичанська освіта міцно займає місце в 10 кращих в області, діти гідно представляють місто не лише на обласних, але і на всеукраїнських конкурсах і олімпіадах з різних предметів.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее