Случайная дата истории нашего города

1997 г. На базе Лисичанского педагогического училища создан колледж Луганского педуниверситета.

История города

У Новодружеcьку учениця 8 класу нанесла 8 ножових поранень своїй однокласниці

У Новодружевці учениця 8 класу нанесла 8 ножових поранень своїй однокласниціУ Новодружеську учениця 8 класу Лисичанської загальноосвітньої школи № 25 нанесла 8 ножових поранень своїй однокласниці.

Школярка дивом залишилася жива і вибравшись з квартири, де стався злочин, спливаючи кров'ю повзла до найближчого відділення міліції.

Луганщина готується до суворої зими

Луганщина готується до суворої зими"Сьогодні суспільство повинне стати на захист бездомних громадян", - відмітив заступник голови облдержадміністрації Олександр Ткаченко під час засідання оперативного штабу з питань координації дій, пов'язаних з соціальним захистом бездомних громадян і безпритульних дітей в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Повідомляє БАЛКИ.

Підсумки конкурсу на кращі об'єкти благоустрою міста Лисичанська

Підсумки конкурсу на кращі об'єкти благоустрою міста Лисичанська

Згідно з рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 25.06.2010 р. № 390 "Про проведення конкурсу на кращі об'єкти благоустрою міста Лисичанська" за підсумками проведеного конкурсу виконком Лисичанської міської ради

ВИРІШИВ:

В залі ЦРШМ зібралися працівники лисичанської освіти

В залі ЦРШМ зібралися працівники лисичанської освітиТрадиційно в перше воскресіння жовтня відмічають своє свято люди, що зв'язали своє життя з сферою освіти. І, знову ж таки, традиційно напередодні проходять урочисті заходи, присвячені Дню вчителя.

Ось і сьогодні о 14:00 в залі ЦРШМ зібралися працівники лисичанської освіти, щоб почути теплі слова у свою адресу, подивитися підготовлений в їх честь святковий концерт і отримати заслужені нагороди.

Лисичанські спортсмени серед переможців області по греко-римскій боротьбі

Лисичанські спортсмени серед переможців області по греко-римскій боротьбіУ середині вересня в м. Луганську відбувся Чемпіонат області по греко-римскій боротьбі, в якому узяли долю 11 команд з міст Луганської області. Загальна кількість спортсменів 80 чоловік. Вихованці ДЮСШ греко-римскої боротьби зайняли призове третє місце, поступившись командам з міст Стаханов і Луганськ.

У особистій першості 1-е місце зайняли Колядин Павло (84 кг), Сорочан Іван (120 кг) і Барило Дмитро (96 кг). На 3-ем місці - Стешенко Євгеній (55 кг).

У Лисичанську грабіжник ножем "відбивався" від дівчини, у якої стягнув сумочку

У Лисичанську грабіжник ножем "відбивався" від дівчини, у якої стягнув сумочкуЗвичайна упертість або просте небажання розлучатися з дорогим мобільним телефоном, який лежав в тій нещасливій сумці, привели до трагедії. Від важких ножових поранень загинула не лише сама дівчина, але і її мати, що вибігла на допомогу до своєї дочки.
Подальшу долю злочинця визначить суд.

Лисичанські школярі підходять до вибору професії з гумором

Лисичанські школярі підходять до вибору професії з гумором

Ігри проходили під гаслом "Світ професій : мій вибір - мій успіх"!, а організаторами змагань веселих і метких виступили: міський центр зайнятості, відділи освіти, культури, у справах сім'ї і молоді Лисичанської міськради.

Своїми силами, гумором і умінням представити професію мірялися шість шкільних команд КВК : "Третя рота" (школа №4), "Лисичаночка" (школа №9), "Атама" (школа №18), "СТО" (школа №24), "Веселі кравці" (школа №29) і "Раскопайчики" (школа №32)

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее