Случайная дата истории нашего города

1927 г., ноябрь - Село верхнее отнесено к категории поселений городского типа.

История города

Північна Корпорація хоче модернізувати 5 котельних в Лисичанську

Північна Корпорація хоче модернізувати 5 котельних в ЛисичанськуПроект "Модернізація п'яти котельних міста Лисичанська" є одним з величезного списку програм, які готова фінансувати Північна Екологічна Фінансова Корпорація (СЕФКО).

МНС перевірило лисичанські гуртожитки

МНС перевірило лисичанські гуртожиткиДнями співробітники міського управління МНС провели рейди по гуртожитках Лисичанська. Ці перевірки проходили не випадково - протипожежний стан об'єктів цієї категорії викликають у фахівців Госпожежнадзора серйозні побоювання.

На ВАТ "Лисичанський желатіновий завод" загинув водій

На ВАТ "Лисичанський желатіновий завод" загинув водій40-річний шофер ремонтував свій вантажний автомобіль. Несподівано машина рушила з місця. Спробувавши її зупинити, водій впав і був придавлений колесами.

Вантажівка поїхала сама.

У лізі "Юніори" наші спортсмени досягли добрих результатів

У лізі "Юніори" наші спортсмени досягли добрих результатівЯк повідомляють фахівці відділу з питань фізичної культури і спорту Лисичанської міської ради, 18-19 вересня в Новоайдарі проходили Всеукраїнські кінноспортивні змагання на призи КСК "Добромир ЛТД". У змаганнях взяли участь спортсмени з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Кіровоградської та ін. областей.

Анонс культурных мероприятий с 27 сентября по 3 ноября

Анонс культурных мероприятий с 27 сентября по 3 ноябряВо вторник, 28 сентября, в центральной библиотеке начнет работать выставка-вернисаж "Добро и милосердие соединяют сердца" ко дню людей преклонных лет.

В среду, 29 сентября, в 14:00 в ЦРШМ пройдут торжественные мероприятия по празднованию Дня работников образования.

У Лисичанську поклали квіти до братської могили "Вічний вогонь"

У Лисичанську поклали квіти до братської могили "Вічний вогонь"22 вересня - в день партизанської слави керівники виконкому Лисичанської міської ради, представники відділів і служб виконавчих органів, ветерани Великої Вітчизняної війни і партизанського руху поклали квіти до братської могили "Вічний вогонь". Також цього дня ветеранів партизанського руху відвідали вдома і привітали зі святом заступник міського голови Максим Головнев, начальник УТСЗН Лисичанської міської ради Олена Белан, директор терцентра соціального обслуговування пенсіонерів і самотніх непрацездатних громадян Тетяна Даниленко та ін.

У Лисичанську розгорається скандал навколо призначення глави ТВК

У Лисичанську розгорається скандал навколо призначення глави ТВК. У НРУ про неї нічого невідомоУ Лисичанську призначення керівництва територіальної виборчої комісії закінчилося скандалом. Про це повідомляє Луганська обласна громадська організація "Опора" з посиланням на "представників ряду місцевих осередків політичних партій".

Вони стверджують, що голова місцевої ТВК Ольга Юсакова і її заступник - Юлія Заіка були затверджені на своїх посадах шляхом фальсифікацій.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее