Случайная дата истории нашего города

XVI в.-начало XVIII в. - Местность, где ныне расположен Лисичанск, называли Соколиными горами.

г. Лисичанск

У Лисичанську грабіжник ножем "відбивався" від дівчини, у якої стягнув сумочку

У Лисичанську грабіжник ножем "відбивався" від дівчини, у якої стягнув сумочкуЗвичайна упертість або просте небажання розлучатися з дорогим мобільним телефоном, який лежав в тій нещасливій сумці, привели до трагедії. Від важких ножових поранень загинула не лише сама дівчина, але і її мати, що вибігла на допомогу до своєї дочки.
Подальшу долю злочинця визначить суд.

Лисичанські школярі підходять до вибору професії з гумором

Лисичанські школярі підходять до вибору професії з гумором

Ігри проходили під гаслом "Світ професій : мій вибір - мій успіх"!, а організаторами змагань веселих і метких виступили: міський центр зайнятості, відділи освіти, культури, у справах сім'ї і молоді Лисичанської міськради.

Своїми силами, гумором і умінням представити професію мірялися шість шкільних команд КВК : "Третя рота" (школа №4), "Лисичаночка" (школа №9), "Атама" (школа №18), "СТО" (школа №24), "Веселі кравці" (школа №29) і "Раскопайчики" (школа №32)

Північна Корпорація хоче модернізувати 5 котельних в Лисичанську

Північна Корпорація хоче модернізувати 5 котельних в ЛисичанськуПроект "Модернізація п'яти котельних міста Лисичанська" є одним з величезного списку програм, які готова фінансувати Північна Екологічна Фінансова Корпорація (СЕФКО).

МНС перевірило лисичанські гуртожитки

МНС перевірило лисичанські гуртожиткиДнями співробітники міського управління МНС провели рейди по гуртожитках Лисичанська. Ці перевірки проходили не випадково - протипожежний стан об'єктів цієї категорії викликають у фахівців Госпожежнадзора серйозні побоювання.

На ВАТ "Лисичанський желатіновий завод" загинув водій

На ВАТ "Лисичанський желатіновий завод" загинув водій40-річний шофер ремонтував свій вантажний автомобіль. Несподівано машина рушила з місця. Спробувавши її зупинити, водій впав і був придавлений колесами.

Вантажівка поїхала сама.

У лізі "Юніори" наші спортсмени досягли добрих результатів

У лізі "Юніори" наші спортсмени досягли добрих результатівЯк повідомляють фахівці відділу з питань фізичної культури і спорту Лисичанської міської ради, 18-19 вересня в Новоайдарі проходили Всеукраїнські кінноспортивні змагання на призи КСК "Добромир ЛТД". У змаганнях взяли участь спортсмени з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Кіровоградської та ін. областей.

Анонс культурных мероприятий с 27 сентября по 3 ноября

Анонс культурных мероприятий с 27 сентября по 3 ноябряВо вторник, 28 сентября, в центральной библиотеке начнет работать выставка-вернисаж "Добро и милосердие соединяют сердца" ко дню людей преклонных лет.

В среду, 29 сентября, в 14:00 в ЦРШМ пройдут торжественные мероприятия по празднованию Дня работников образования.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее