Случайная дата истории нашего города

1973 г. Сдан в эксплуатацию комбинат хлебопродуктов.

История Лисичанска

Анонс культурных и спортивных мероприятий в Лисичанске с 4 по 10 октября

В течение недели команды города Лисичанска будут участвовать в следующих спортивных соревнованиях:

6 октября - в Чемпионате по футболу среди взрослых (г. Попасная).

8 октября - в Чемпионате Украины по легкой атлетике (г. Киев).

9 октября - в Чемпионате области по дзюдо среди юношей и в Чемпионате Донецкой области по киокушин каратэ (г. Донецк).

10 октября - в Чемпионате по футболу среди взрослых (г. Лутугино) и Чемпионате мира по сумо (Польша).

Кроме того, 9 и 10 октября в 20.00 - ДК им. В.М.Сосюры приглашает на вечер отдыха для молодежи.

lis.gov.ua

У Лисичанську будуть встановлені граничні торговельні надбавки на соціально значущі продукти харчування

У Лисичанську будуть встановлені граничні торговельні надбавки на соціально значущі продукти харчування1 жовтня, міський голова Лисичанська Сергій Дунаев зустрівся з керівником ДП "Лисичанський ринок" і представниками підприємців, що здійснюють там свою діяльність.

Сергій Володимирович повідомив присутніх, що рішенням сотої сесії Лисичанської міської ради для ДП "Лисичанський ринок" встановлений коефіцієнт "3" вартостей оренди землі строком до 1 січня 2011 року. З початку ж 2011 року для підприємства буде встановлений новий коефіцієнт вартості оренди землі.

Лисичанським школярам - сучасна освіта!

Лисичанським школярам -  сучасна освіта!"Діти - наше майбутнє", - сентенція, з якою складно сперечатися. І тому, щоб наше майбутнє було добре утвореним, в нашому місті завжди приділяли належну увагу: лисичанська освіта міцно займає місце в 10 кращих в області, діти гідно представляють місто не лише на обласних, але і на всеукраїнських конкурсах і олімпіадах з різних предметів.

У Новодружеcьку учениця 8 класу нанесла 8 ножових поранень своїй однокласниці

У Новодружевці учениця 8 класу нанесла 8 ножових поранень своїй однокласниціУ Новодружеську учениця 8 класу Лисичанської загальноосвітньої школи № 25 нанесла 8 ножових поранень своїй однокласниці.

Школярка дивом залишилася жива і вибравшись з квартири, де стався злочин, спливаючи кров'ю повзла до найближчого відділення міліції.

Луганщина готується до суворої зими

Луганщина готується до суворої зими"Сьогодні суспільство повинне стати на захист бездомних громадян", - відмітив заступник голови облдержадміністрації Олександр Ткаченко під час засідання оперативного штабу з питань координації дій, пов'язаних з соціальним захистом бездомних громадян і безпритульних дітей в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Повідомляє БАЛКИ.

Підсумки конкурсу на кращі об'єкти благоустрою міста Лисичанська

Підсумки конкурсу на кращі об'єкти благоустрою міста Лисичанська

Згідно з рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 25.06.2010 р. № 390 "Про проведення конкурсу на кращі об'єкти благоустрою міста Лисичанська" за підсумками проведеного конкурсу виконком Лисичанської міської ради

ВИРІШИВ:

В залі ЦРШМ зібралися працівники лисичанської освіти

В залі ЦРШМ зібралися працівники лисичанської освітиТрадиційно в перше воскресіння жовтня відмічають своє свято люди, що зв'язали своє життя з сферою освіти. І, знову ж таки, традиційно напередодні проходять урочисті заходи, присвячені Дню вчителя.

Ось і сьогодні о 14:00 в залі ЦРШМ зібралися працівники лисичанської освіти, щоб почути теплі слова у свою адресу, подивитися підготовлений в їх честь святковий концерт і отримати заслужені нагороди.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее