Случайная дата истории нашего города

1990 г. Открыта Лисичанская гимназия.

История города

9 вересня на шахті Д.Ф. Мельникова помер прохідник 1963р.н.

Прохідник 1963 г. р. помер 9 вересня на шахті ім. Д.Ф. Мельникова ГП "Лисичанськвугілля". Про це повідомляє прес-служба ПРУП.

На сесії міської ради

8 вересня, відбулася чергова 98-а сесія Лисичанської міської ради, яку проводив секретар міськради Сергій Баранник.

Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на постійному контролі

За оперативними даними щотижневого моніторингу на 7 вересня 2010 р. загальна сума невиплаченої заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська, що на 01.08.2010 р. становила 22957,8 тис. грн., зменшилась на 7949,8 тис. грн., або 34,7% і складає 14988,0 тис. грн.

Включення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців : краще пізніше, ніж ніколи.

01.07.2010 внесені зміни до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців". Хоча об'єм змін значний, але хочеться прокоментувати тільки одну з утілюваних в життя ідей.

На особистих прийомах громадян

Як повідомляє відділ по роботі з листами і зверненнями громадян, за період з 03.09.2010г. по 09.09.2010г. у виконком Лисичанської міської ради поступило 35 письмових звернень.

Крім того, особисті прийоми громадян провели: міський голова Сергій Дунаев, заступник міського голови Володимир Марченко, секретар міської ради Сергій Баранник, заступник міського голови Анатолій Калашник і заступник міського голови Максим Головнев.

11 вересня День фізичної культури і спорту України

План проведення спортивного свята, присвяченого Дню фізичної культури і спорту України

11 вересня 2010г. міський стадіон "Шахтар"

На трьох вугільних підприємствах Луганщини виявлено 56 порушень техніки безпеки

У серпні поточного року працівниками Північною державною регіональною гірничотехнічною інспекцією у вугільній промисловості на підконтрольних інспекції шахтах була проведена перевірка дотримання вимог нормативних актів по охороні праці і охороні надр при веденні гірських робіт поблизу небезпечних зон. Про це повідомляє прес-служба Госгорпромнадзора Луганської області.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее