Случайная дата истории нашего города

1966 г. Лисичанский стекольный завод «Пролетарий» награжден орденом Трудового Красного Знамени.

История Лисичанска

За реконструкцію шахти ім. Д. Ф. Мельникова візьмуться китайці

Загальна вартість запропонованих для фінансування проектів складає 1 млрд. 30 млн. долл. Спочатку в 2010 році як пілотний проект вже заплановано технічне переоснащення деяких шахт на загальну суму 120 млн. долл. У їх число увійшла і шахта ім. Д. Ф. Мельникова (ГП "Лисичанскуголь").

Моє рідне місто, Лисичанськ!

3 вересня у великому залі виконкому Лисичанської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців і учасників міського конкурсу на кращу творчу роботу, присвячену 300-річчю Лисичанська.

Пройшли урочисті заходи, присвячені 300-річчю Лисичанська

2 вересня в місті пройшли урочисті заходи, присвячені 300-річчю Лисичанська. У них взяли участь високі гості з числа керівництва області і України. Так, святкування 300-річчя нашого міста відвідали: заступник міністра праці і соціальної політики України Андрій Черкасов, заступник міністра будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства України Григорій Семчук, народний депутат України, керівник фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Ефремов, губернатор Луганщини Валерій Голенко, секретар Луганської обласної ради Володимир Пристюк, глава ДПА в Луганській області Олександр Антипов, директор ДК "Газ України" Едуард Швидкой, радник міністра палива і енергетики України Юлій Иоффе, представники ТНК-ВР, керівники міст і районів Луганської області, інші офіційні особи. На ювілей міста також приїхали корінні лисичане, проживаючі зараз в інших українських містах і Росії, ті, хто захищав і звільняв Лисичанськ у Велику Вітчизняну війну.

У Лисичанську пройшло урочисте гасіння марки

2 вересня в Лисичанську відбулося урочисте гасіння марки, присвяченої 300-річчю нашого міста. Провів його міський голова Лисичанська Сергій Дунаев. Після цієї процедури жителі України можуть придбати конверт з маркою "Лисичанськ. 300 років від заснування міста" в будь-якому поштовому відділенні на території країни.

Нагадаємо, що урочисте гасіння марки в Лисичанську проводиться вже третій раз.

Новини спорту

Настільний теніс

З 21 по 24 серпня в спортивному залі Лисичанського гірничого  технікуму відбулися змагання по настільному тенісу в поодинокому розряді, присвячені 19-ій річниці Незалежності України. До фінальної частини змагань увійшло 8 спортсменів. Чемпіоном міста став Володимир Биков, 2-е місце у Сергія Посохова, а 3-і у Олега Савицкого. Переможцеві вручений кубок, а призерам грамоти і медалі.

Головний суддя змагань Олексій Евтушенко.

Про роботу відділу з питань цивільного захисту населення Лисичанської міської ради

Основним завданням фахівців відділу з питань цивільного захисту населення міської ради (далі - відділ з питань ГЗН) є планування і здійснення комплексу заходів щодо попередження і реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, забезпечення готовності до дій з призначення органів управління, сил і засобів цивільного захисту, призначених для попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них і захисту населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф техногенного і природного характеру.

Григорій Семчук: МінЖКГ завжди з розумінням ставилося до проблем мешканців таких промислових центрів, як Лисичанськ

2 вересня 2010 року Перший заступник Міністра Григорій Семчук побував на Луганщині, девід імені Міністерства з питань житлово-комунального господарства України  привітав мешканців із знаменною датою – 300-річчям заснування Колиски Донбасу - Лисичанська та вручив низку нагород фахівцям комунальних підприємств міста.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее