Случайная дата истории нашего города

1970 г. Сдано в эксплуатацию новое здание швейной фабрики.

История

В ПК ім. В.М. Сосюри привітали медпрацівників

16 червня в глядацькій залі Палацу культури ім. В.М. Сосюри відбувся святковий концерт, присвячений Дню медичного робітника. На свято були запрошені працівники лікарні ПТО № 2. Зі сцени колег привітала кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, головний лікар другої міської поліклініки Шепіленко В.І. Найкращі працівники були нагороджені грамотами. На свято були запрошені також ветерани медичної служби.

До 300-річчя міста Лисичанська

Вийшла з друку книга місцевих краєзнавців - лисичанина Миколи Ломако та сєверодончанина Сергія Каленюка «Роти полку Депрерадовича. Мандрівка Лисичанським краєм у пошуках першопоселенців». Автори присвячують книгу 300-річчю Лисичанська.

Донецький апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників Єдиного центру

В п'ятницю увечері рішення Лисичанської територіальної виборчої комісії, згідно з яким не один з кандидатів не був обраний лисичанським міським головою, набрало законної сили. Донецький апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників Єдиного центру на це рішення.

Посадовці ЧП надали у філію банківської установи неправдиві відомості

У Лисичанську співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили посадовців приватного підприємства, які незаконно отримали кредит в сумі 600 тыс. грн. Про це повідомляє Департамент зв'язків з громадськістю МВС України.

Повідомляє ОСО УМВС України в Луганській області

Співробітники міліції в ході проведення оперативно-розшукових заходів затримали на залізничному вокзалі Лисичанська двох непрацюючих громадян 1985 і 1976 г.р., які завербували і намагалися вивезти в Москву двох місцевих мешканок 1992 і 1988 г.р. з метою наступної сексуальної експлуатації. Про це повідомляє ОСО УМВС України в Луганській області. Проводиться перевірка.

В Лисичанске изъяли десять игровых автоматов

В Лисичанске налоговая милиция и работники внутренних дел проверяя клуб игровых автоматов, определили, что сервис в поле деятельности игорного дела, предоставляла лисичанам женщина, которая не имела в наличии на это разрешительных бумаг и в том числе, не зарегистрирована в качестве субъекта хоз. деятельности.  Уведомляет отдел управления ГНА в Луг. области.

В Лисичанске КП использовало экономически беспричинный тариф

В Лисичанске территориальный отдел АМКУ возбудил процесс в отношении присутствия в действиях комунального предприятия «Лисичанская ритуальна служба» особенностей нарушения конкурентноспособного законодательства. Информирует отдел теруправления.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее