Случайная дата истории нашего города

1934 г. Лисичанский горный институт переведен в г. Сталино (ныне Донецк).

История нашего города

У Лисичанську починають готувати свято до 300-річчя міста

З метою підготовки до святкування 300-річчя Лисичанська виконавським комітетом міської ради затверджена міська комісія, очолювана секретарем Лисичанської міської ради Сергієм Баранником. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

Лисичанськ увійшов до п'ятірки найнебезпечніших міст в регіонах

Рейтинг найбільш криміногенних міст України підготував тижневик "Фокус". Два запорізькі міста увійшли до першої п'ятірки, на шостому місці - Запоріжжі. За даними МВС, самі кримінальні області України - південно-східні, що є незмінною особливістю для країни, відмічає видання. Проте останнім часом на криміногенну ситуацію, окрім звичних чинників, впливають зростаюче безробіття, соціальна апатія і агресія, викликані економічному кризою.

На Луганщині зроблені перші кроки в Європу

З метою інформування населення міста Лисичанська з актуальних питань європейської і евроатлантичной інтеграції України, в закладах освіти і культури міста з початку 2009 року проведений цикл тематичних заходів. Про це повідомляє Луганська ОГА.

Освоєння інвестицій в Лисичанську

Інвестиційний клімат в місті Лисичанську багато в чому залежить від прозорості інвестиційної політики і наявності умов, при яких інвестори можуть активно вкладати кошти в усі сфери економіки. У 2008 році підприємствами і організаціями різних форм власності було освоєно за рахунок усіх джерел фінансування 577430 тыс. грн. капітальних інвестицій, які складають 5,4% загального об'єму капітальних інвестицій області, - повідомляє начальник управління економіки Леонід Василенко.

У Лисичанську правоохоронці вилучили 11 ігрових автоматів

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили директора одного з підприємств Лисичанська, який в ігровому салоні міста без відповідних документів здійснював господарську діяльність. Про це "Ирта-FAX" повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю ГУМВД України в Луганській області. Вилучено 11 ігрових автоматів. Проводиться перевірка.

У Лисичанську обговорили хід літньої кампанії 2008-2009 років

Минулого тижня, 28 травня 2009 року, в Лисичанській міській раді відбулося розширене засідання Координаційного радого з питань відпочинку і оздоровлення дітей і підлітків в 2009 році, яке проводив заступник міського голови, голова ради Володимир Марченко. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності Лисичанської міської ради.

Правоохоронці Луганщини вилучили 26 ігрових автоматів

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили двох громадян, жителів  Лисичанська і Рубежу, які здійснювали господарську діяльність у сфері ігорного бізнесу без відповідних документів. Про це "Ирта-FAX" повідомляє  відділ зв'язків з громадськістю ГУМВД України в Луганській області.  Вилучено 26 ігрових автоматів. Проводиться перевірка.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее