Случайная дата истории нашего города

1721г. Бахмутские солевары Никита Вепрейский и Семен Чирков открыли каменный уголь в балке Скелеватой в 25-ти верстах от Бахмута.

г. Лисичанск

Лисичанські вибори: голову зрубали. Нова не росте

У Лисичанську вже сьомий тиждень, а формально з 3 травня, достроково вибирають міського голову. В результаті загострення політичних пристрастей різних політичних сил (у "трійці лідерів", що отримали найбільшу кількість голосів, представлені ПР, ЕЦ і БЮТ) досягло небувалого: 4 кандидати на пост голови виявилися не допущеними до участі у виборах, а прізвище кандидата від ПР Сергія Баранника, який зійшов з передвиборної дистанції за день до голосування, так і не змогли прибрати із списків. (Спочатку Лисичанський ТИК дав "добро", щоб навпроти прізвища Баранник поставили штамп "вибув". Проте в ході голосування, що вже почалося, викреслювання кандидата з бюлетенів проходило з "змінним успіхом": на окремих ділянках штамп про вибуття члени територіальної виборчої комісії ставили відразу, на інших - тільки за умови наявності рішення "з мокрою печаткою").

Вибори в Лисичанську оголошені такими, що не відбулися

В четвер, в пів на восьму вечора, лисичанська територіальна виборча комісія оголосила позачергові вибори міського голови такими, що не відбулися. Рішення комісією прийняте одноголосно. Основа - найбільше число виборців не підтримали жодного з кандидатів.

Підрахунок голосів в Лисичанську триває

За вчорашній день лисичанська територіальна виборча комісія ухвалила протоколи у 37 дільничних комісій. По 11 виборчим дільницям ТИК зобов'язала комісії виправити в протоколах помилки - відповідно до частини 4 статті 72 Закони. З цих ділянок уточнені протоколи мають ухвалити сьогодні.

Через тиждень після формування, Лисичанська ТИК почала підрахунок голосів

У 7 ранку у вівторок, 19 травня, Лисичанська ТИК почала засідання по встановленню результатів голосування на виборах міського голови, що відбулися 3 травня. На засіданні було розкрито приміщення, де зберігалися протоколи і бюлетені, звезені сюди в ніч з 3 на 4 травня. З 9 ранку в ТИК планує почати роботу з дільничними комісіями - для офіційного прийому протоколів відповідно до закону.

За попередніми підрахунками КИУ на виборах в Лисичанську лідирує кандидат "проти усіх"

У Лисичанську на виборах в мери лідирує кандидат "проти усіх". Про це повідомляє ЛОО Комітету виборців України (КИУ). Сьогодні в 7.00 новий склад ТИК переступив до підрахунку голосів. Як повідомляють співробітники ТИК, підрахунок голосів продовжитися до 23.00 - 24.00. За словами представника КИУ Євгенія Байрамова, за попередніми даними найбільша к-ть городян проголосували "проти усіх".

Порушена кримінальна справа.

Також в одному з будинків по вул. Леніна Лисичанска без ознак насильницької смерті був виявлений труп жінки 1969 г.р. По ув'язненню судово-медичного дослідження, смерть наступила від черепномозкової травми. В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку затримали її співмешканця 1973 г.р.

Суд в Донецьку завершився. Не останній

В п'ятницю Донецький апеляційний адміністративний суд відмінив рішення Лисичанського суду, що раніше визнав протиправним зняття з реєстрації Сергія Баранника. В п'ятницю ж і/о міського голови Сергій Баранник підписав рішення Лисичанської міськради про внесення змін до складу місцевої ТИК.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее