Случайная дата истории нашего города

1879г. 1 мая 1879 года открыта для движения железнодорожная линия Попасная – Лисичанск длиной 39,9 верст. Лисичанск был конечной станцией.

История Лисичанска

У Лисичанську сформована ТИК. Голова - від Партії Регіонів.

Сьогодні сесія Лисичанської міської ради сформувала територіальну виборчу комісію у складі 15 чоловік. До цього депутати задовольнили заяви про дострокове припинення повноважень ще 3 членів комісії старої. Включаючи її голову Володимира Юнака.

Рішення лисичанських депутатів про розпуск ТИК неправомірний і скасовано судом!

Сьогодні витекли 7 днів з моменту припинення Лисичанською міською радою повноважень територіальної виборчої комісії, але сформувати нову - не вдалося. На сесії . не було кворуму. Депутати спробують зібратися на сесію завтра, але вже з іншою метою. Швидше за все, відмінять своє рішення про припинення повноважень ТИК, а її склад доповнять до 15 чоловік. Кандидатури вносяться.

Баранник захворів і не зміг зустрітися з лідером ЕЦ

"Наші кандидати на Луганщині були представлені досить серйозно, в Лисичанську ми отримали політичну перемогу. Поки вибори не завершені, ще процес йде, але наш кандидат на цих виборах переміг", - заявив під час спільної медіа-конференції телеканалу "ЛОТ", радіо "Пульс" і інформагентства Cxid.info лідер партії "Єдиний центр" Ігор Криль

Рішення про зняття одного з кандидатів було прийняте ще в суботу, о 11 годині

"Рішення про зняття одного з кандидатів було прийняте Донецьким апеляційним судом о 11 годині дня в суботу. Чи мала право комісія затримувати рішення, якщо суд зобов'язав зняти кандидата? Вона зобов'язана була це зробити відразу"! - заявив під час спільної медіа-конференції телеканалу "ЛОТ", радіо "Пульс" і інформагентства Cxid.info лідер партії "Єдиний центр" Ігор Криль.

Даниелян вважає, що ПР не потрібно було проводити вибори в Лисичанську

Депутат Луганської облради від БЮТ Вадим Даниелян вважає, що вибори в Лисичанську показали, якою буде лінія поведінки Партії регіонів на майбутніх виборах.

Губернатор Луганщини закликає врегулювати конфлікт навколо виборів мера Лисичанська

Якщо порушені конституційні права хоч би одного мешканьця Лисичанська, свої оцінки подіям 3 і 4 травня зобов'язані дати усі органи влади, які мають для цього відповідні законні повноваження. Про це заявив голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов, коментуючи ситуацію з виборами міського голови Лисичанська, - повідомляє  БАЛКИ. Губернатор упевнений, що усі партії, учасники виборів, повинні взяти участь у врегулюванні конфлікту.

Позачергові вибори місцевих голів на Луганщині упевнено підтверджують статус скандальних юридичних розбирань

Услід за хворобливою процедурою обрання голови Дзержинского поссовета в Ровеньках виникли виборні проблеми в Лисичанську. Там 3 травня жителі вибирали мера. Заздалегідь максимум голосів при явці усього лише в 34% набрав висуванець від "Єдиного центру" Валерій Бондаренко - 17% голосів. Але "знятий" з реєстрації вже в ході виборів кандидат від ПР Сергій Баранник, а разом з ним Лисичанська міська рада і територіальна виборча комісія (ТИК) доки не дозволяють ставити у виборчому процесі точку.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее