Случайная дата истории нашего города

1914г. В мае, через год после начала строительства, выпустил первую продукцию бутылочный завод, а в июне пущено производство листового стекла Лисичанского стеклозавода Ливенгофского акционерного общества.

История города

Антипов і Криль обговорили вибори в Лисичанську

Сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов зустрівся з керівником Єдиного Центру, народним депутатом України Ігорем Крилем. Про це повідомляє прес-служба Луганської ОГА. Губернатор і глава Єдиного Центру обговорили низку актуальних запитань соціально-економічного життя Луганщини.

Лідер Єдиного Центру звинуватив міськраду Лисичанська в узурпації влади

Лідер партії "Єдиний центр", народний депутат Ігор КРИЛЬ заявляє, що перевибори мера Лисичанська Луганської області можливі тільки за умови проведення одночасних виборів міського голови і міської ради. Про це УНІАН повідомили в прес-службі партії.

У Лисичанську опечатали будівлю ТВК. Міськрада хоче новий виборчком

Рішенням позачергової сесії Лисичанської міської ради були припинені повноваження 5 членів Територіальної виборчої комісії і опечатана будівля ТВК, - заявив депутат Лисичанської міськради Костянтин Готилов. "Депутатами було вирішено опечатати будівлю комісії і екстрено почати переговори з усіма політичними силами про створення нової виборчої комісії. Тільки новообрана ТВК має право вирішити відбулися ті, що пройшли 3 травня вибори або ні", - розповів К.Готилов.

КИУ заявляє про грубі порушення на виборах мера Лисичанська

Луганське обласне відділення Комітету виборців України заявляє про грубі порушення прав виборців на позачергових виборах мера Лисичанська, що відбулися 3 травня. Як повідомив голова ЛОО КВУ Олексій СВЕТИКОВ, у зв'язку з порушеннями відділення комітету вирішило не публікувати наявні у нього дані про те, як проголосували мешканці Лисичанська на позачергових виборах міського голови, що відбулися в неділю.

"Єдиний центр" хоче розпустити Лисичанську міську раду

Луганська обласна організація Єдиного Центру має намір ініціювати, через парламентську групу партії, розгляд у Верховній Раді питання про розпуск Лисичанської міської ради.

Перед виборами мера Лисичанська не могли знайти 5-х членів тервиборчкому.

За два дні до виборів мера Лисичанська виборча комісія не могла зібратися, не було кворуму, пропали п'ять членів виборчої комісії. Про це повідомив Володимир Юнак - голова Лисичанської територіальної виборчої комісії з виборів місцевих рад і міського голови.

"ЕЦ" заявляє про перемогу на виборах мерів в трьох містах

На дострокових виборах мерів Лисичанська, Перечина і Герци перемогли кандидати від партії "Єдиний центр", повідомили в прес-службі "Єдиного центру". Згідно з повідомленням, за результатами паралельного підрахунку голосів, який проводила партія, її представник Валерій Бондаренко "практично став Лисичанським міським головою" - за нього проголосувало 17,33% виборців.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее