Случайная дата истории нашего города

1754г. 3-й ротой Славяносербского конного гусарского полка Р. Днепрерадовича было основано с. Верхнее, 5-й ротой – с. Приволье, секунд – майором Рашковичем – частный хутор, превратившийся в с. Рубежное.

г. Лисичанск

КИУ заявляє про грубі порушення на виборах мера Лисичанська

Луганське обласне відділення Комітету виборців України заявляє про грубі порушення прав виборців на позачергових виборах мера Лисичанська, що відбулися 3 травня. Як повідомив голова ЛОО КВУ Олексій СВЕТИКОВ, у зв'язку з порушеннями відділення комітету вирішило не публікувати наявні у нього дані про те, як проголосували мешканці Лисичанська на позачергових виборах міського голови, що відбулися в неділю.

"Єдиний центр" хоче розпустити Лисичанську міську раду

Луганська обласна організація Єдиного Центру має намір ініціювати, через парламентську групу партії, розгляд у Верховній Раді питання про розпуск Лисичанської міської ради.

Перед виборами мера Лисичанська не могли знайти 5-х членів тервиборчкому.

За два дні до виборів мера Лисичанська виборча комісія не могла зібратися, не було кворуму, пропали п'ять членів виборчої комісії. Про це повідомив Володимир Юнак - голова Лисичанської територіальної виборчої комісії з виборів місцевих рад і міського голови.

"ЕЦ" заявляє про перемогу на виборах мерів в трьох містах

На дострокових виборах мерів Лисичанська, Перечина і Герци перемогли кандидати від партії "Єдиний центр", повідомили в прес-службі "Єдиного центру". Згідно з повідомленням, за результатами паралельного підрахунку голосів, який проводила партія, її представник Валерій Бондаренко "практично став Лисичанським міським головою" - за нього проголосувало 17,33% виборців.

У ПР говорять, що ЕЦ намагався провести рейдерську атаку на Лисичанськ

Член парламентської фракції Партії регіонів Юрій БОЙКО називає "спробу партії "Єдиний центр" реалізувати незаконний сценарій виборів мера Лисичанська (Луганська область) "політичним рейдерством".

Співробітники Лисичанської міськради намагалися потрапити в приміщення Лисичанської ТИК

Потрапити в опечатане приміщення Лисичанської територіальної виборчої комісії (ТВК), щоб перевірити наявність в сейфі друку і документації, сьогодні намагаються співробітники Лисичанської міськради. Про це на пресс-коференции повідомив голова Луганського обласного відділення Комітету виборців України Олексій
Серденьок, інформує  Острів.

У Лисичанську відбувся мітинг обурених виборами городян.

Більше 700 мешканців Лисичанська прийшли на центральну площу міста, щоб висловити своє обурення з приводу неконституційних виборів міського голови, які відбулися в неділю, 3 травня. Люди, що зібралися на площі скандують, : "Ганьба лжевиборам"! і "Баранник наш мер"!.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее