Случайная дата истории нашего города

1803г., декабрь Бахмутский земский суд в письме правлению Луганского литейного завода отметил, что слобода ведомства Луганского литейного завода, поселившаяся при угольной ломке возле казенного села Верхнего в Бахмутском уезде, именуется Лисичьей бал

Лисичанск

Там на невідомих доріжках - сліди невиданой мітли..

У рамках благоустрою території Лисичанська працівниками Жеків з 5 по 11 листопада відремонтоване 981 к в . м . м'якою і 467 к в . м . шиферною кровель, прочищено 47 дымовентканалов, вироблено ревізію 26 електрощитків і замінено 143 п. м. електропроводки.

У Луганській області у приватного підприємця податківці вилучили 24 мобільні телефони.

Співробітники податкової міліції в одному з магазинів Лисичанська встановили факт реалізації його власником - приватним підприємцем - мобільних телефонів без документів дозвільного характеру. Про це повідомили в прес-службі ДПА в Луганській області.

Новини спорту

З 17 по 19 жовтня в СШ№13 міст Лисичанська проходив Чемпіонат Луганській області по бадмінтону серед хлопців і дівчат 1991г.р. і молодше, в якому брали участь спортсмени з г.г. Петрівське, Червоний Промінь і Лисичанськ, - повідомляє начальник відділу з питань фізичної культури і спорту Ігор Ермашев.

Правоохоронці Луганщини затримали парубка, що покалічив товариша по чарці

У Лисичанську з одного з будинків по вул. Тимирязева в лікарню з діагнозом: колото-різані поранення грудної клітки і черевної порожнини був госпіталізований громадянин 1987 року народження. В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники міськвідділу затримали громадянина 1990 року народження, обгрунтовано підозрюваного в здійсненні цього злочину. Про це "Ирта-FAX" повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Луганській області.

Состоялся семинар-совещание "Содействия занятости инвалидов"

В конце октября 2008 года на базе ЗАО "Лисичанский стеклозавод "Пролетарій" состоялся семинар-совещание государственной службы занятости "Содействия занятости инвалидов" при участии руководства Государственного центра занятости, Луганского областного центра занятости, технологов-организаторов областных центров занятости и базовых центров занятости Луганской области, Луганского областного отделения Фонда социальной защиты инвалидов, Луганского областного центра медико-социальной экспертизы, УПСЗН Лисичанского городского совета, общественных организаций инвалидов.

У Луганську нагородили переможців 5-ою Всеукраїнською виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити у якісному світі - 2008"

29 жовтня 2008р. у Луганському обласному академічному музично-драматичному театрі відбулося урочиста церемонія нагородження юних художників - переможців і призерів виставки-конкурсу дитячого малюнка на регіональному рівні.

Анонс культурных мероприятий

10 ноября о 11.00 в центральной детской библиотеке состоится литературный праздник "Языковые перлинки для каждой дитинки", а о 15.00 в библиотеке-филиале №10 будет проходить свято "Преходящее все, лишь слово не минует" ко дню украинской письменности и языка. В этот же день в городском библиотеке-филиале №2 пройдет открытие выставки-диалога "Вступление в НАТО: за и против" и в городском библиотеке-филиале №11 будет открыта книжная выставка "Сталинским курсом" к чествованию 70-ї годовщины Большого террора.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее