Случайная дата истории нашего города

1797г., ноябрь Управляющий рудником Адам Смит сообщил, что перевел всех мастеровых из Третьей Роты в новые казармы в Лисичьем буераке.

г. Лисичанск

Освоєння інвестицій в Лисичанську

Інвестиційний клімат в місті Лисичанську багато в чому залежить від прозорості інвестиційної політики і наявності умов, при яких інвестори можуть активно вкладати кошти в усі сфери економіки. У 2008 році підприємствами і організаціями різних форм власності було освоєно за рахунок усіх джерел фінансування 577430 тыс. грн. капітальних інвестицій, які складають 5,4% загального об'єму капітальних інвестицій області, - повідомляє начальник управління економіки Леонід Василенко.

У Лисичанську правоохоронці вилучили 11 ігрових автоматів

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили директора одного з підприємств Лисичанська, який в ігровому салоні міста без відповідних документів здійснював господарську діяльність. Про це "Ирта-FAX" повідомляє Відділ зв'язків з громадськістю ГУМВД України в Луганській області. Вилучено 11 ігрових автоматів. Проводиться перевірка.

У Лисичанську обговорили хід літньої кампанії 2008-2009 років

Минулого тижня, 28 травня 2009 року, в Лисичанській міській раді відбулося розширене засідання Координаційного радого з питань відпочинку і оздоровлення дітей і підлітків в 2009 році, яке проводив заступник міського голови, голова ради Володимир Марченко. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності Лисичанської міської ради.

Правоохоронці Луганщини вилучили 26 ігрових автоматів

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили двох громадян, жителів  Лисичанська і Рубежу, які здійснювали господарську діяльність у сфері ігорного бізнесу без відповідних документів. Про це "Ирта-FAX" повідомляє  відділ зв'язків з громадськістю ГУМВД України в Луганській області.  Вилучено 26 ігрових автоматів. Проводиться перевірка.

У Лисичанську купили медичний апарат за 1 млн грн. та інсулін

Фінансування сфери охорони здоров'я міста Лисичанська в І кварталі 2009 р. склало 78% від запланованого. Тривають заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних установ. Так, за рахунок усіх джерел фінансування на ці цілі було спрямовано понад 1456,1 тис. грн., - повідомляє начальник управління охорони здоров'я міської ради Григорій Старченко. Лікувально-профілактичні установи міста за цей період були забезпечені 4 одиницями медичного устаткування на суму 1429,8 тыс. грн. і 10 одиницями виробів медичного призначення (1,8 тыс. грн.). Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

У Лисичанську визначений план заходів до дня молоді

У Лисичанську відбудуться святкування дня молоді, повідомляє прес-служба Лисичанської міськради. 31 травня в 9.00 на площі у будівлі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 відбудеться конкурс малюнків на асфальті.

У Лисичанську визначили кращу медсестру

12 травня своє професійне свято - Міжнародний день медичних сестер - відмітили медичні працівники нашого міста. Цього дня, під девізом "Доброта - твоя професія, милосердя - професія твоя", представники лікувально-профілактичних установ міста показали свою професійну майстерність і акторські таланти в конкурсі "Кращий по професії". Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее