Случайная дата истории нашего города

1801г. В шахтерском поселке при руднике в Лисичьей балке, насчитывалось 19 казенных домов, 3 казенные землянки, 22 собственных дома и 7 собственных землянок, в которых проживало 556 человек, в том числе 162 мужчин, - 149 женщин и 245 детей.

г. Лисичанск

У Лисичанську вибори міського голови під загрозою зриву

Учора відбулася позачергова 57-а сесія Лисичанської міської ради. Депутати  розглянули "теперішній момент", пов'язаний з проведенням в Лисичанську 3 травня  позачергових виборів міського голови.  Перед депутатами виступив заступник голови територіальної виборчої комісії  Лисичанська Володимир Арсеньев.

Бондаренко намагаються не пустити в мери. "Колеги" бояться?

Лисичанський суд поставив під сумнів участь у виборах мера Валерія Бондаренко. Про це повідомляє голова Луганського обласного відділення Комітету виборців України Олексій Серденьок За його словами, в п'ятницю близько 17 годин Лисичанський міський суд відмінив рішення територіальної виборчої комісії про реєстрацію кандидатами на посаду міського голови Олександра і Валерія Бондаренко.

У Лисичанську Луганської області зареєстровано вісім кандидатів в мери

На суботньому засіданні Лисичанська ТВК відмовила в реєстрації чотирьом претендентам на посаду мера : Хапчуку, Чернышу, Зозуле і Архирееву. Причина - пропуск терміну подачі документів, який згідно із законом - не пізніше чим за 40 днів до голосування.  А на вчорашньому, такому, що пройшло вже після суду засіданні ТВК були зареєстровані кандидатами Олександр і Валерій Бондаренко.

Лисичанські самбісти перемогли на чемпіонаті Луганської області

У минулі вихідні в міській ДЮСШ відбувся Чемпіонат області по самбо серед хлопців і дівчат 1993-95г.р. У змаганнях взяли участь більше 120 спортсменів з міст Луганської області. Збірна команда м. Лисичанська, представлена вихованцями міської ДЮСШ і Лисичанського гірського технікуму (ЛГТ), зайняла 1-е общекомандное місце і була нагороджена кубком і грамотою. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

У Лисичанську в 2008 році зроблені послуги на 88,5 млн грн.

Згідно з Програмою економічного і соціального розвитку міста Лисичанська на 2008 рік протягом минулого року споживчий ринок товарів і послуг зберіг постійну позитивну динаміку розвитку. Об'єм роздрібного товарообігу по Лисичанську склав 235,0 млн. грн., що на 15,0 % перевищує показник 2007 року. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

У Луганській області загинув школяр, якого найняли розбирати будівлю

При демонтажі будівлі в Новодружеске загинув школяр. Про це "Острів" повідомила начальник ЦСО ГУМВД України в Луганській області Тетяна Погукай. Учора, близько м. Лисичанська, під час демонтажу будівлі загинув школяр 1994 г. р. : на хлопчика обрушилася стіна будівлі.

У Лисичанську у боржників за ЖКГ віднімають побутову техніку

Масштабні "бойові дії" стали звістці в Лисичанську комунальні служби міста проти злісних неплатників. Процедура проста: підприємство спочатку попереджає споживача про заборгованість, що утворилася, не побачивши розуміння з боку останнього, пред'являє судовий позов, міський суд розглядає справу, виносить ухвалу, воно набуває чинності, і після цього до процесу "вибивання боргів" приступає старанна служба, пише газета "Година Пік".

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее