Случайная дата истории нашего города

1899г. При Лисичанской почтовой конторе открыт прием внутренних и международных телеграмм. Почтовая контора была преобразована в почтово – телеграфную. В то же время Любимовское почтовое отделение преобразовано в почтово – телеграфное.

История города

ПІКЕТИ 25 БЕРЕЗНЯ

22 березня Всесвітній День Води. Лисичане захистимо свою воду. Акція "Цивільна комунальна самооборона"  за підтримки громадського руху  "Народний фронт Луганщини" і Лисичанської міської організації партії "За права людини"!

ЛИСИЧАНСЬК - ДАЄШ місцевий РЕФЕРЕНДУМ!?

У зв'язку з проведенням 3 травня 2009г. позачергових виборів міського голови Лисичанська, у лисичанської територіальної громади є унікальний шанс показати приклад іншим громадам і уперше в Луганській області провести місцевий референдум, який обійдеться приблизно в 1000 грн.

У Лисичанську на курсах цивільної оборони пройшли навчання 799 чоловік

Як повідомляє начальник відділу з питань цивільного захисту населення Лисичанської міської ради Олександр Гарбуз, упродовж 2008 року відділом проведені огляди-конкурси, змагання медичних формувань ГО (санітарних постів), комплексні перевірки підприємств міста по дотриманню виконання ними чинних нормативно-правових актів України у сфері цивільного захисту і техногенної безпеки.

У Лисичанську в будинку згорів пенсіонер

У Лисичанську в результаті пожежі в житловому будинку загинув 67-річний пенсіонер. Про це повідомляє Центр пропаганди ГУ МНС України в Луганській області.

У Лисичанську щоб виграти конкурс автоперевізників, треба піклуватися про інвалідів

Незабаром підприємствам, які хочуть займатися перевезенням пасажирів в місті Лисичанську, треба буде обладнати маршрутні таксі "підйомником" для інвалідів-колясочників і організувати звукове оголошення зупинок. Таку пропозицію внесли учасники засідання комітету із забезпечення доступності інвалідів і інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної і інженерно-транспортної інфраструктури Лисичанська. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності Лисичанської міської ради.

У Лисичанську хочуть нагородити не лише багатодітних матерів, але і батьків

У Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційного радого з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку і протидії торгівлі людьми, яку провівши голова ради, заступник міського голови Володимир Марченко.

Лисичанський НПЗ займеться заміною зношеного устаткування

Російсько-британська ТНК-ВР в 2009 році має намір зберегти високий об'єм інвестицій і виробництва на тому, що належить компанії найбільшому українському Лисичанськом НПЗ, незважаючи на економічну кризу, що посилюється, і падіння споживання нафтопродуктів в Україні.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее