Случайная дата истории нашего города

1796г., апрель Шахта №1 рудника в Лисичьей балке выдала первый уголь, положив начало промышленной разработке каменного угля в бассейне и во всей Российской империи.

г. Лисичанск

У 2008 році фахівці Лисичанської СЭС провели 2038 перевірок - загальну суму штрафу 51,3 тыс. грн

Рівень інфекційної захворюваності в 2008 році в місті Лисичанську склав 25071,57 на 100 тис. населення, що практично залишилося на рівні 2007 року (темп зростання 0,15%), - повідомляє головний державний санітарний лікар м. Лисичанська Анатолій Мельников. - Завдяки проведенню комплексу профілактичних і протиепідемічних заходів в місті не допущені спалахи кишкових інфекцій, сальмонельозу, вірусного гепатиту. Не реєструються випадки захворювання дифтерією, коклюшем, кором, краснухою, поліомієлітом, правцем, черевним і висипним тифом. Не зареєстровано в 2008 році і випадків внутрішньолікарняних інфекцій серед новонароджених.

У Лисичанську вручили звання "Мати-героїня" 3 жінкам

20 лютого, в малому залі виконкому міської ради відбулося вшановування лисичанських жінок, яким присвоєно звання "Мати-героїня". На зустрічі секретар міської ради Сергій Баранник привітав з цією подією Черкашину Тетяну Володимирівну, Ткачеву Ганну Михайловну і Юристовскую Любов Михайлівну з привласненням їм цього звання "Мати-героїня" і вручив нагрудний знак, посвідчення до нього і квіти. Про це повідомляє прес-служба Лисичанської міськради.

Лисичанськ усім в приклад: губернаторові демонстрували результати "некомпетентних дій" колишнього мера і колишнього директора тепломережі

"Для економії споживання газу в області необхідно використовувати увесь потенціал енергозбережних технологій", - заявив голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов під час ознайомлення з комплексом впроваджених енергозбережних заходів, втілених на центральній котельній в Лисичанську.

У Лисичанську стартувала кампанія мера

Лисичанська міська територіальна виборча комісія прийняла рішення оголосити про початок виборчого процесу позачергових виборів Лисичанського міського голови. Це рішення Лисичанська ТВК прийняла на своєму першому засіданні, яке відбулося 17 лютого.

Скасована постанова Лисичанської міської ради про позбавлення повноважень міського голови Лисичанська

Скасована постанова Лисичанської міської ради про позбавлення повноважень міського голови Лисичанська Леоніда Крысанова. Про це  повідомив представник громади Лисичанська Володимир Хапчук, за позовом якого прийнято рішення суду.

Олександр Антипов відвідав з робочою поїздкою Лисичанськ

У ході з робочої поїздки в Лисичанськ губернатор Луганщини Олександр Антипов побував на одному з провідних підприємств міста ? склозаводі "Пролетар", ознайомився з новими енергозбережними технологіями на центральній котельній міста і оглянув можливе місце проведення обласних урочистостей з нагоди Дня Перемоги. Також глава облдержадміністрації планує провести особистий прийом громадян, що живуть в Лисичанську і прилеглих населених пунктах.

У "непідготовленому до зими" Лисичанську в результаті реконструкції економиться близько 600 тыс. грн. щомісячно

В результаті реконструкції Лисичанської центральної котельної в грудні 2008 року споживання природного газу було понижене на 380 тис. куб. м, що в грошовому еквіваленті складає 448,8 тыс. грн. заощаджених засобів. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності Лисичанської міської ради з посиланням на начальника енергоуправління міської ради Василя Цыганкова. Окрім цього, вдалося заощадити електроенергії на 265 тис. кВт/ч, що складає 186,4 тыс. грн. в місяць. Про це повідомляє прес-служба БАЛКИ

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее