Случайная дата истории нашего города

1949 г. Завершено восстановление шахты «Новодружеской»

История Лисичанска

Суд над Азаровым по иску жителя Лисичанска может начаться уже 12 марта.

Суд над Азаровым по иску жителя Лисичанска может начаться уже 12 марта.

Суд над Азаровым по иску жителя Лисичанска может начаться уже 12 марта. Высший административный суд Украины (ВАСУ) ожидает до 12 марта от истца Виталия Шведова, жителя Лисичанска Луганской области, устранения процессуальных недостатков в его исковом заявлении по поводу незаконности назначения премьер-министром Украины Николай Азарова из-за неиспользования им, как госслужащим, государственного языка.

В Сєвєродонецьку почали рубати "живий ліс".

В Сєвєродонецьку почали рубати "живий ліс"

 

В Сєвєродонецьку почали рубати "живий ліс". У Сєвєродонецьку незаконно ведеться вирубка лісу в районі об'їзної дороги і гаражів МЖК "Мрія". Про це повідомляє депутат Сєвєродонецької міської ради від партії "ВО" Батьківщина "Сергій Самарський. За його словами, до місця вирубки дерев був викликаний наряд міліції." На даний момент знищення лісу припинено. ", - Говорить Сергій Самарський.

Луганська область на 3 місці по числу смертей від отруєння та дії алкоголю в Україну.

Луганська область на 3 місці по числу смертей від отруєння та дії алкоголю в Україну.Луганська область на 3 місці по числу смертей від отруєння та дії алкоголю в Україну. В Україну в 2011 році випадкове отруєння та дія алкоголю стали причиною смерті в 3882 людини, що становить 9,4% від загальної кількості померлих в побуті, на 4,2% менше ніж у 2010 році (4053 осіб). При цьому смертність населення викликане випадковим отруєнням і дією алкоголю в сільській місцевості в 1,5 рази вище, ніж у місті.

В 2011 году Лисичанск подписал протоколов о списании задолженности на газ и электроэнергию на сумму около 100 млн. грн.

В 2011 году Лисичанск подписал протоколов о списании задолженности на газ и электроэнергию на сумму около 100 млн. грн.В 2011 году Лисичанск подписал протоколов о списании задолженности на газ и электроэнергию на сумму около 100 млн. грн. В 2011 году городской властью и руководителями коммунальных предприятий города проводилась активная работа по списанию задолженности за газ и электроэнергию, перерасчету субвенций для погашения разницы в тарифах и т.д. Об этом сообщает начальник управления экономики Лисичанского городского совета Олег Леснов.

Искусство "Оригами"

Искусство "Оригами"

Искусство "Оригами"
Искусство оригами привносит дух спокойной красоты в нашу жизнь и давно превратилось из сугубо восточного искусства в международное. Начать обучаться ему, создавать забавные безделушки, причудливые подарки, и экспериментировать вы можете прямо сейчас.

Лисичанський НПЗ приступив до робіт по зупинці технологічних об'єктів

Лисичанський НПЗ приступив до робіт по зупинці технологічних об'єктів
В рамках підготовки до ремонту устаткування Лисичанський НПЗ приступив до робіт по зупинці технологічних об'єктів.
4-го березня, слідуючи спеціально розробленим графіком, зупинена установка первинної переробки нафти. 

У Лисичанську за минулий рік людей більше звільнили, ніж працевлаштували

У Лисичанську за минулий рік людей більше звільнили, ніж працевлаштувалиУ 2011 році підприємства, організації та установи Лисичанська прийняли на роботу 4694 людини, а звільнили 7879 осіб.
Про це повідомляє Управління статистики в місті Лисичанську.

Державною службою зайнятості населення за рік працевлаштовано 2282 особи (з них: 1057 шукачів - жінки і 1152 - молодь до 35 років).
Початок року в статусі безробітного зустріли 1181 осіб.
Рівень безробіття склав 1,6%, а її середня тривалість - 6 місяців.

Середньостатистична кількість штатних співробітників по Лисичанську за минулий рік склала 27 294 людини, і це 5,1% всіх працюючих жителів Луганської області.

chaspik.pp.ua

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее