Случайная дата истории нашего города

1898г. При станции Любимовский Пост (ныне Переездная) 27 мая открыто почтовое отделение. С 1 сентября 1898 г. при почтовом отделении открыта сберегательная касса.

История города

У IX Відкритому турнірі по греко-римської боротьбі перемогла команда лисичанська

У IX Відкритому турнірі по греко-римської боротьбі перемогла команда лисичанська 29 жовтня в Лисичанській міський ДЮСШ пройшов IX Відкритий турнір по греко-римської боротьбі, присвячений пам'яті воїна-інтернаціоналіста, героя пожежної служби МС С. Карасева. У змаганнях взяли участь 198 спортсменів з міст Лисичанськ, Червоний Промінь, Краснодон, Стаханов, а також Біловодського, Новопсковського і Старобельского районів.

Лисичанські спортсмени - переможці Відкритого Чемпіонату

Лисичанські спортсмени - переможці Відкритого Чемпіонату30 жовтня в Лисичанській міський ДЮСШ відбувся Відкритий Чемпіонат Луганської області по кіокушин карате серед дітей і дорослих, в якому взяли участь спортсмени з міст Лисичанськ, Харків, Київ, Донецьк, Стаханов, Луганськ, Алчевськ і Червоний Промінь.

Нові перемоги зразкового ансамблю бального танцю "Юнлис"

Нові перемоги зразкового ансамблю бального танцю "Юнлис"Насиченим став жовтень місяць для учасників зразкового ансамблю бального танцю "Юнлис" (рук. А. Посошко, А. Журавльова). Цього місяця хлопці взяли участь у відкритих обласних класифікаційних і рейтингових змаганнях "VLADA DANCE" (м. Луганськ), у Всеукраїнських класифікаційних і рейтингових змаганнях "КУБОК ПРОЛИСКА 2010" (м. Луганськ), в VI Всеукраїнському турнірі по спортивних танцях "ЗОЛОТИЙ КУБОК - 2010" (м. Святогорск).

Лисичанск, Выборы - 2010: процесс голосования и предварительные итоги

Председатель Лисичанской городской избирательной комиссии О.П. Юсакова представила газете информацию о предварительных итогах голосования. Явка избирателей по городам Лисичанск, Новодружеск и Приволье составила 34322 человека, или 36,1% от общего числа избирателей.

Виборцям Привілля видали непідписані бюлетені

Виборцям Привілля видали непідписані бюлетеніУ Луганській області в місті Привілля члени комісії не підписували видані виборцям бюлетені. Про це повідомляє прес-служба ЛОО КВУ.

Так, на виборчій дільниці в 29-ій школі представники СДПУ(о) склали акт про те, що бюлетені, видані виборцям, не підписувалися членами комісії і тому будуть визнані недійсними.

КИУ: агітатори КПУ роздавали газету "Лисичанський Дебют"

КВУ: агітатори КПУ роздавали газету "Лисичанський Дебют"У Лисичанську агітатори КПУ біля деяких ділянок поширювали газету "Лисичанський Дебют". Про це повідомляє ЛОО КВУ.

Зокрема, за інформацією виборчого штабу Лисичанської організації Партії регіонів, сьогодні біля деяких ділянок агітатори КПУ поширювали газету "Лисичанський Дебют" (є відеозапис).

В Лисичанске в день выборов допечатывали бюллетени

В Лисичанске в день выборов допечатывали бюллетениВ Лисичанске на выборах депутатов в городской совет в двух больницах не было быллетней для голосования.

Об этом информирует председатель краевой организации НРУ города Луганска Гайоха Н., сообщается на сайте партии.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее