Случайная дата истории нашего города

1972 г. Открыт филиал института «Луганскгражданпроект» и отдел Луганского филиала Киевского института «Гипроград».

История

Вбивство в Лисичанську

Вбивство в Лисичанську

З квартири одного з будинків по вул. Макаренко м. Лисичанська з тілесними ушкодженнями (проникаюче поранення черевної порожнини) був госпіталізований громадянин 1978 г.р., який помер в лікарні. В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники карного розшуку затримали підозрюваного 1983 г.р.

В Лисичанске выявили три незаконных игровых зала

В Лисичанске выявили три незаконных игровых залаВ этих заведениях использовалось 33 игровых автомата и эл. рулетка, на которых было установлено специальное программное обеспечение для азартных игр. Конфисковано игровое оборудование на сумму 710 тысяч гривен, свыше тысячи гривен купюрами, специализированные ключи и материалы с записями.
Выясняются личности владельцев игрывых заведений и игрового оборудования.

У Лисичанську в аптеці вилучили 770 капсул трамадола без документів

У Лисичанську в аптеці вилучили 770 капсул трамадола без документівУ Лисичанську співробітники УБНОН і ОБНОН міськвідділу міліції в одній з аптек виявили і вилучили 770 капсул трамадола без відповідних документів.

У Лисичанську на пост міського голови претендують п'ять чоловік.

У Лисичанську на пост міського голови претендують п'ять чоловік

У Лисичанську на пост міського голови претендують п'ять чоловік. 31 жовтня лисичанам належить зробити свій вибір і визначитися, кому з них довірити управління містом на найближчі декілька років.

Нагадаємо, що до списку кандидатів увійшли: Валерій Бондаренко (кандидат від КПУ), Олександр Гриб ("Сильна Україна"), Сергій Дунаев ("Партія регіонів"), Андрій Швидкий (СПУ) і В'ячеслав Теросипов ("Батькiвщина"). До речі, двоє з них вже побували в кріслі лисичанського градоначальника - діючий мер Сергій Дунаев і колишній міський голова Валерій Бондаренко.

У Сєвєродонецьку знайдена обгоріла машина з трупом усередині

У Сєвєродонецьку знайдена обгоріла машина з трупом усерединіЗгорілий автомобіль з трупом усередині був знайдений в Сєвєродонецьку. Про це повідомляє управління у справах надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації.

Учора, 27 жовтня в м. Сєвєродонецьку недалеко від оз. Чисте знайдений згорілий автомобіль.

Вибори в Лисичанську: ситуація загострюється

Вибори в Лисичанську: ситуація загострюєтьсяСпостерігачі КВУ продовжують стежити за розвитком подій на виборах в Лисичанську. І констатують, що ситуація там поступово загострюється.

Так, в штабі компартії спостерігача КВУ повідомили, що в ніч з 21 на 22 жовтня з будівлі, що належить Лисичанській організації КПУ, був зірваний і вкрадений червоний прапор, а на стенді обірвані агітаційні матеріали.

В Лисичанске гражданин Грузии погиб в результате ДТП

В Лисичанске гражданин Грузии погиб в результате ДТП27 октября в 18.15 в городе Лисичанске двадцатилетний водитель автомобиля ВАЗ - 2105 на перекрестке без светофора при осуществлении маневра обгона столкнулся с автомашиной ВАЗ - 21011, которой управлял 58 летний гражданин Грузии, он осуществлял движение впереди в попутном направлении и совершал поворот налево.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее