Случайная дата истории нашего города

1949 г. Завершено восстановление шахты «Новодружеской»

История Лисичанска

Новини спорту Лисичанська

Новини спорту ЛисичанськаЗ 16 по 17 жовтня у м. Рубіжному в Чемпіонаті області по айкидо взяли участь 90 спортсменів. Серед лисичанських спортсменів в числі кращих у номінації "Синай" виявилися: Шконда Стас і Борщева Дьяна (9-10 років), Шевелев Олександр (11-12 років), Борщева Лейла (13-14 років), Хаданович Олександр і Удовенко Світлана (15-16 років), Антонов Олександр і Стаханова Катерина (17-22 року). У номінації "Танто" (15-16 років) 1-е місце зайняв Чуркин Влад. Переможці нагороджені грамотами.

Про стан боргів із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.10.2010 року

Про стан боргів із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.10.2010 року

За оперативними даними моніторингу скорочення загальної суми боргу із виплати заробітної плати на підприємствах м.Лисичанська протягом вересня поточного року становить 1080,3 тис. грн. або 5,5%, а сума заборгованості станом на 01.10.2010 року дорівнює 18739,3 тис. грн.

У Лисичанську створили коаліцію демократичних сил

У Лисичанську створили коаліцію демократичних сил21 жовтня 2010 року в 17.00 сталася доленосна для нашого міста подія. Шість представників від різних політичних сил підписали коаліційну угоду, в якій вони узяли на себе конкретні зобов'язання щоб змінити нинішню тупикову ситуацію що склалася в Лисичанську.

 

 

 

У Лисичанську зменшилося число кандидатів в мери

У Лисичанську зменшилося число кандидатів в мериУ Лисичанську кандидати на пост мера від СПУ Андрій Швидкий і від "Батьківщини" - В'ячеслав Теросипов відмовилися від участі в передвиборній боротьбі і призвали своїх прибічників голосувати за кандидата від КПУ Валерія Бондаренко.

Ансамбль "Батьківщина" - переможець регіонального конкурсу "Чорнобильський лелека"

Ансамбль "Батьківщина" - переможець регіонального конкурсу "Чорнобильський лелека"15 жовтня у м. Рубіжному відбувся регіональний відбірковий тур обласного фестивалю-конкурсу Чорнобильської пісні "Чорнобильський лелека". Фестиваль проводився з метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, формування у підростаючого покоління почуття патріотизму і громадянської позиції, виховання поважного відношення до історії своєї Батьківщини.

У категорії "Леді-формейшн" команда лисичанських спортсменок завоювала 1-е місце

У категорії "Леді-формейшн" команда лисичанських спортсменок завоювала 1-е місцеЯк повідомляють фахівці відділу з питань фізичної культури і спорту Лисичанської міської ради, 16 жовтня в місті Сєвєродонецьку відбувся III етап Чемпіонату України по акробатичному рок-н-ролу, в якому узяло долю 17 клубів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Київ, Житомир, Харків, Запоріжжя, Сімферополь, Севастополь, Керч і Леніно.

У Лисичанську вирішили, на що пустити гроші від перевиконання прибуткової частини бюджету

У Лисичанську вирішили, на що пустити гроші від перевиконання прибуткової частини бюджетуЗа підсумками роботи за 9 місяців поточного року прибуткова частина бюджету міста Лисичанська перевиконана на 4 млн. 949 тис. 700 грн. Така інформація була озвучена на 102-ій черговій сесії Лисичанської міської ради.

За підсумками роботи за 9 місяців поточного року прибуткова частина бюджету міста виконана на 101,3%. "При плані 166 млн. 661 тис. грн. надійшло 168 млн. 831 тис. грн. Дотацій з держбюджету при плані 43 млн. 182 тис. грн. надійшло 44 млн. 694 тис. грн.".- відмітив Микола Солодовник, начальник фінансового управління.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее