Случайная дата истории нашего города

1839г. В соответствии с Положением об учебных заведениях Луганского горного округа на Лисичанском руднике и в селе Верхнем создавались начальные горные школы на 120 учеников каждая. Кроме того, в Лисичанске открывалось горное училище на 24 учащихся.

Лисичанск

"Лисичанська сода" визнана банкротом.

"Лисичанська сода" визнана банкротом."Лисичанська сода" визнана банкротом. На цього тижня компанію "Лисичанська сода", яка є монополістом з виробництва харчової соди, визнали банкрутом. Господарський суд Луганської області 25 жовтня припинив достроково процедуру санації і визнав банкрутом другого за величиною виробника соди компанію "Лисичанська сода" (Луганська область), почавши ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців до 25 жовтня 2012 року. Про це йдеться в повідомленні компанії. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Михайло Клименко.

В. Пристюк: «Є певні труднощі з децентралізацією опалення в Сєвєродонецьку, Рубіжному, Луганську.

В. Пристюк: «Є певні труднощі з децентралізацією опалення в Сєвєродонецьку, Рубіжному, Луганську.В. Пристюк: «Є певні труднощі з децентралізацією опалення в Сєвєродонецьку, Рубіжному, Луганську. Луганська область взяла напрямок на «тотальну децентралізацію опалення». Про це заявив губернатор Луганської області Володимир Пристюк в Лисичанську на нараді з міністром енергетики та вугільної промисловості України Юрієм Бойко. Разработна пілотна програма, яка передбачає установку систем опалення та приладів обліки в житлових будинках, і установку модульних котелень на всіх соціальних об'єктах в 12-ти містах

У Сєвєродонецьку затверджено Порядок розміщення зовнішньої реклами

У Сєвєродонецьку затверджено Порядок розміщення зовнішньої рекламиУ Сєвєродонецьку депутати затвердили Порядок розміщення зовнішньої реклами, який регулює правові відносини між органами місцевого самоврядування і фізичними та юридичними особами, незалежно від форми власності, і визначає порядок видачі дозволів на розміщення такої реклами. Були затверджені базові тарифи, зональні, коригувальні коефіцієнти і типовий договір на тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності.

Переходит на зимнее время.

Переходит на зимнее время.

30 октября Украина переходит на зимнее время. 30 октября в 04.00 по киевскому времени в Украине отменяется действие «летнего времени». Переход на зимнее время осуществляется переводом часовой стрелки на один час назад. 18 октября, народные депутаты отменили постановление, которым в Украине отменялся переход на "зимнее" время. Таким образом, Верховная Рада возобновила переход на "зимнее" время.

Вниманию предпринимателей!

Вниманию предпринимателей! Министерством финансов Украины издан приказ от 26 сентября 2011 № 1204 «Об утверждении изменений к некоторым нормативно-правовым актам Министерства финансов Украины по бухгалтерскому учету», который предусматривает усовершенствование норм Инструкции о применении Плана счетов бухгалтерского учета активов, капитала, обязательств и хозяйственных операций предприятий и организаций, Плана расчетов бухгалтерского учета малого предпринимательства, положений стандартов бухгалтерского учета 2 «Баланс», 3 «Отчет о финансовых результатах», 16 «Расходы», 25 «Финансовый отчет субъектов малого предпринимательства» и 29 «Финансовая отчетность по сегментам ».
Полный текст указанного приказа можно найти по ссылке:
http://loga.gov.ua/oda/about/depart/economy/enterprise/help/

Лисичанські депутати підтримали звернення Кремінського райради до Президента...

Лисичанські депутати підтримали звернення Кремінського райради до Президента, Верховної Ради та Кабміну.Рассмотрев питання про недосконалість деяких положень Закону України «Про доступ до публічної інформації», виконання яких практично паралізує діяльність органів місцевого самоврядування і не дає можливості повною мірою виконувати свої обов'язки в інтересах територіальної громади, на ХХ сесії Лисичанської міської ради було прийнято рішення підтримати звернення депутатів Кремінської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. У зверненні йдеться про внесення змін до зазначеного Закону Україна. Зокрема, зазначається, що певні положення закону фактично унеможливлюють у виняткових випадках скликати позачергову сесію ради для невідкладного вирішення важливих проблем життєдіяльності територіальних громад.
Відділ внутрішньої політики міськради.

Лисичанські депутати відзвітують перед виборцями в листопаді.

   Лисичанські депутати відзвітують перед виборцями в листопаді. 28 жовтня, на сесії Лисичанської міської ради депутатами було прийнято рішення в листопаді 2011 року провести зустрічі з виборцями і відзвітувати про виконану роботу в раді, постійних комісіях, про роботу на виборчому окрузі, про прийняті радою рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та організації виконання рішень ради і доручень виборців.
   Інформацію про результати обговорення звітів депутати повинні будуть надати у відділ по роботі з депутатами та виконавчими органами Лисичанської міської ради до 10 грудня 2011 року.
   Графік зустрічей депутатів з виборцями буде повідомлено додатково.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее