Случайная дата истории нашего города

1938 г. Открыто Лисичанское педагогическое училище.

История города

Позачергові вибори місцевих голів на Луганщині упевнено підтверджують статус скандальних юридичних розбирань

Услід за хворобливою процедурою обрання голови Дзержинского поссовета в Ровеньках виникли виборні проблеми в Лисичанську. Там 3 травня жителі вибирали мера. Заздалегідь максимум голосів при явці усього лише в 34% набрав висуванець від "Єдиного центру" Валерій Бондаренко - 17% голосів. Але "знятий" з реєстрації вже в ході виборів кандидат від ПР Сергій Баранник, а разом з ним Лисичанська міська рада і територіальна виборча комісія (ТИК) доки не дозволяють ставити у виборчому процесі точку.

Антипов і Криль обговорили вибори в Лисичанську

Сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов зустрівся з керівником Єдиного Центру, народним депутатом України Ігорем Крилем. Про це повідомляє прес-служба Луганської ОГА. Губернатор і глава Єдиного Центру обговорили низку актуальних запитань соціально-економічного життя Луганщини.

Лідер Єдиного Центру звинуватив міськраду Лисичанська в узурпації влади

Лідер партії "Єдиний центр", народний депутат Ігор КРИЛЬ заявляє, що перевибори мера Лисичанська Луганської області можливі тільки за умови проведення одночасних виборів міського голови і міської ради. Про це УНІАН повідомили в прес-службі партії.

У Лисичанську опечатали будівлю ТВК. Міськрада хоче новий виборчком

Рішенням позачергової сесії Лисичанської міської ради були припинені повноваження 5 членів Територіальної виборчої комісії і опечатана будівля ТВК, - заявив депутат Лисичанської міськради Костянтин Готилов. "Депутатами було вирішено опечатати будівлю комісії і екстрено почати переговори з усіма політичними силами про створення нової виборчої комісії. Тільки новообрана ТВК має право вирішити відбулися ті, що пройшли 3 травня вибори або ні", - розповів К.Готилов.

КИУ заявляє про грубі порушення на виборах мера Лисичанська

Луганське обласне відділення Комітету виборців України заявляє про грубі порушення прав виборців на позачергових виборах мера Лисичанська, що відбулися 3 травня. Як повідомив голова ЛОО КВУ Олексій СВЕТИКОВ, у зв'язку з порушеннями відділення комітету вирішило не публікувати наявні у нього дані про те, як проголосували мешканці Лисичанська на позачергових виборах міського голови, що відбулися в неділю.

"Єдиний центр" хоче розпустити Лисичанську міську раду

Луганська обласна організація Єдиного Центру має намір ініціювати, через парламентську групу партії, розгляд у Верховній Раді питання про розпуск Лисичанської міської ради.

Перед виборами мера Лисичанська не могли знайти 5-х членів тервиборчкому.

За два дні до виборів мера Лисичанська виборча комісія не могла зібратися, не було кворуму, пропали п'ять членів виборчої комісії. Про це повідомив Володимир Юнак - голова Лисичанської територіальної виборчої комісії з виборів місцевих рад і міського голови.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее