Случайная дата истории нашего города

1899г. При Лисичанской почтовой конторе открыт прием внутренних и международных телеграмм. Почтовая контора была преобразована в почтово – телеграфную. В то же время Любимовское почтовое отделение преобразовано в почтово – телеграфное.

История города

"ЕЦ" заявляє про перемогу на виборах мерів в трьох містах

На дострокових виборах мерів Лисичанська, Перечина і Герци перемогли кандидати від партії "Єдиний центр", повідомили в прес-службі "Єдиного центру". Згідно з повідомленням, за результатами паралельного підрахунку голосів, який проводила партія, її представник Валерій Бондаренко "практично став Лисичанським міським головою" - за нього проголосувало 17,33% виборців.

У ПР говорять, що ЕЦ намагався провести рейдерську атаку на Лисичанськ

Член парламентської фракції Партії регіонів Юрій БОЙКО називає "спробу партії "Єдиний центр" реалізувати незаконний сценарій виборів мера Лисичанська (Луганська область) "політичним рейдерством".

Співробітники Лисичанської міськради намагалися потрапити в приміщення Лисичанської ТИК

Потрапити в опечатане приміщення Лисичанської територіальної виборчої комісії (ТВК), щоб перевірити наявність в сейфі друку і документації, сьогодні намагаються співробітники Лисичанської міськради. Про це на пресс-коференции повідомив голова Луганського обласного відділення Комітету виборців України Олексій
Серденьок, інформує  Острів.

У Лисичанську відбувся мітинг обурених виборами городян.

Більше 700 мешканців Лисичанська прийшли на центральну площу міста, щоб висловити своє обурення з приводу неконституційних виборів міського голови, які відбулися в неділю, 3 травня. Люди, що зібралися на площі скандують, : "Ганьба лжевиборам"! і "Баранник наш мер"!.

Партія регіонів опротестовуватиме результати виборів в Лисичанську - Сергій Дунаев

"На сьогоднішніх виборах міського голови Лисичанська вже зафіксовані чотири порушення. З ними працюють наші юристи", - заявив в інтерв'ю Сергій Дунаев, депутат Лисичанської міської ради (член фракції Партії регіонів). За його словами, Партія регіонів висунула на ці вибори кандидатуру Сергія Баранника, нинішнього секретаря Лисичанської міськради.

Я працюватиму і без посади Лисичанського міського голови. - Сергій Дунаев

"Для мене непринципова посада Лисичанського міського голови. Мною, як депутатом міської ради, було зроблено і робиться дуже багато що", - заявив депутат Лисичанської міської ради (член фракції Партії регіонів) Сергій Дунаев.

Голоси виборців рахувати нікому: лисичанські регіонали зробили ТВК неправомочним

Увечері в неділю Лисичанська міська рада провела закриту позачергову сесію. Депутати задовольнили подані напередодні заяви п'яти членів територіальній виборчій комісії, включаючи її секретаря, про припинення повноважень. Сесія, також, розглянула скаргу кандидата на посаду міського голови Юрія Касьянова на дії голови територіальної виборчої комісії Володимира Юнака і достроково припинила повноваження останнього.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее