Случайная дата истории нашего города

1954 г. Вступила в строй шахта «Привольнянская - Южная»

История нашего города

У Лисичанську вибори не закінчені

ЛОО КВУ вирішило не публікувати наявні у організації дані про те, як проголосували лисичане на позачергових виборах міського, що відбулися в неділю, голови - у зв'язку з грубою зневагою права на волевиявлення виборців. ТВК же результати виборів не підводила - у зв'язку з відсутністю правомочності.

У Лисичанську суди продовжаться всю ніч

Опівночі суботи лисичанська ТВК розійшлася, так і не виконавши рішення Донецького апеляційного адміністративного суду про припинення реєстрації Сергія Бананника. П'ять з 11 членів комісії так і не вдалося знайти. Знову на засідання члени ТВК зберуться вже в 5-30.

Підсумки судової ночі лисичанських виборів, 2:1 на користь Валерія Бондаренко

Три судові процеси, пов'язаних з достроковими виборами лисичанського міського голови, відбувалися в ніч з 2 на 3 травня. У Донецькому апеляційному адміністративному суді безрезультатно для Сергія Баранника закінчилася спроба переглянути рішення про припинення його депутатських повноважень. По обставинам, що знову відкрилися. Як такі були приведені свідчення, що випуск газети "Мить регіонів" (яка раніше була оцінена судом як агітація не за рахунок виборчого фонду) вироблявся нібито без участі парторганізації і Баранника особисто. Суд докладно вивчив аргументи, і 4-45 пішов в дорадчу кімнату. Через 40 хвилин було оголошено, що згідно КАС менш ніж за дві години до початку голосування суд не може приймати рішення.

Сергій Баранник більше не кандидат на посаду міського голови

Сьогодні приблизно в 9-30 Лисичанська ТВК прийняла рішення про припинення реєстрації як кандидат на посаду міського голови Сергія Баранника і про викреслювання його прізвища з бюлетенів шляхом проставляння відмітки штемпелем "вибув". Але о 10 годині на ділянках про це не знали, і виборці продовжували голосувати за кандидата, підтримуваного регіоналами.

Голосування в Лисичанську

За спостереженнями ЛОО КИУ, вибори в Лисичанську проходять досить спокійно і у рамках закону, виборців на ділянках небагато, черг у столиків немає. Ознак фальсифікацій або маніпуляцій мобільна група ЛОО КИУ не зафіксувала, хоча окремі порушення на ділянках є. Але вони - технічні, і на хід або результати виборів - не впливають.

Регіональні пристрасті: кандидата в мери Лисичанська від ПР зняли з виборів!!!

За попередньою інформацією, Донецький апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу Валерія Бондаренко і визнав, що Сергій Баранник використовував для агітації засоби не з виборчого фонду. Йому ставиться в провину вихід газети міської організації ПР "Мить регіонів" з агітацією в його користь. Юридичним наслідком такого судового вердикту має бути рішення ТВК про припинення реєстрації Сергія Баранника. Проте може статися, що ТВК не зможе виконати судове рішення: вже три дні ТВК не проводить засідання з причини відсутності кворуму.

В Лисичанську піддалися нападу агітатори кандидата в мери від Єдиного Центру

Штаб кандидата Валерія Бондаренко звернеться в правоохоронні органи із заявою про озброєний напад. Вечором 27 квітня активісти штабу кандидата на посаду Лисичанського міського голови Валерія Бондаренко здійснювали розклеювання агітаційних листівок в центрі Лисичанська і на мікрорайоні ГТВ. Протягом один півгодини на команди агітаторів було здійснено 3 напади. Невідомі люди на джипах під'їжджали до груп прибічників Бондаренко і намагалися відняти агітаційні матеріали.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее