Случайная дата истории нашего города

1998 г. Завершено строительство дома связи.

История города

Стадіон «Авангард» обійдеться ФК «Зоря» в 10 мільйонів євро.

Стадион «Авангард» обойдется ФК «Заря» в 10 миллионов евро.Стадіон «Авангард» обійдеться ФК «Зоря» в 10 мільйонів євро. У 2013 році «Зоря» відсвяткує 90-річний ювілей, і керівництво прийняло рішення до цієї дати підготувати арену. За оцінками експертів капітальна реконструкція головної арени міста обійдеться клубу в 10 мільйонів євро. Правда, це тільки попередній кошторис, і ціна питання може ще вирости. Повідомляє «PROXIMAІнформ». «Зовсім скоро наш клуб святкуватиме ювілей, і ми хочемо подарувати людям справжнє свято. Зараз ми працюємо над проектно - кошторисної документації. Упевнений, що зовсім скоро ми отримаємо остаточний варіант реконструкції нашого стадіону. Запевняю, що ми зробимо все, щоб вкластися в терміни і наш стадіон став головною родзинкою Луганська », - прокоментував нам ситуацію генеральний директор« Зорі »Сергій Рафаілов.В початку цього року ФК« Зоря »змінила футбольну прописку. Команда пішла на такі заходи у зв'язку з тим, що керівництво Прем'єр-ліги не допустила луганський стадіон «Авангард» до матчів чемпіонату. У результаті «Зоря» тимчасово переїхала до Алчевська

Крадіжка в Лисичанську

Крадіжка в Лисичанську
13 жовтня в
Лисичанський МВ УМВС України в Луганській області звернулася 70-річна пенсіонерка і повідомила про те, що 5 жовтня невідомий відкрито викрав у неї гроші.
В ході проведення оперативних заходів працівники відділу карного розшуку затримали підозрюваного обгрунтовано в скоєнні даного злочину місцевого жителя 1981 р.н. Повідомляє ВЗГ УМВС України в Луганській області.

Банк "Надра" намагається рекламувати себе СПАМом?

Банк "Надра" намагається рекламувати себе СПАМом? Банк "Надра" намагається рекламувати себе СПАМом? Останнім часом на нашому сайті CityNews в коментарях стали з'являтися повідомлення, що рекламують банк "Надра". Теми для коментарів вибираються абсолютно різні, але всі повідомлення розміщені з одного і того ж IP-адреси 193.110.189.200. Проста перевірка показала, що ця адреса належить банку "Надра" і веде на filials - proxy.nadrabank.kiev.ua. Таким чином версія про те, що так конкуренти намагаються підставити приходить до тями після кризи банк, відпала. У зв'язку з цим хотілося б отримати роз'яснення від рекламного відділу банку - такі методи реклами вважаються забороненими практично в усьому світі. І з компаніями, що дозволяють собі такі методи, пристойні клієнти намагаються не мати ніяких справ. Чи варто нам очікувати і надалі появи спаму на нашому сайті, чи це був поодинокий випадок самодіяльності? CityNews Новини Луганська та Луганської області

Шахтеры Луганщины пытаются снести заграждение возле Кабмина

Шахтеры Луганщины пытаются снести заграждение возле КабминаШахтеры Луганщины пытаются снести заграждение возле Кабмина. Возле здания Кабинета министров Украины шахтеры Луганской области проводят акцию протеста, на которой инициируют проведение общенациональной забастовки и проведения конституционных собраний.Об этом сообщил председатель Союза объединения граждан «Трудовое движение «Солидарность» Константин Ильченко. По его словам, акция протеста обусловлена произволом региональной «угольной мафии».

«Укрзализниця» отменяет поезд «Луганск-Киев»


«Укрзализниця» отменяет поезд «Луганск-Киев»«Укрзализниця» отменяет поезд «Луганск-Киев». В этом году на пассажирских перевозках железная дорога потеряла 252 млн. грн. Ликвидировать проблему решили отменой поездов. Таким образом, с 30 октября с маршрута снимается состав Ясиноватая - Херсон, а с 31 - Луганск - Кривой Рог. В ноябре Донецкая железная дорога вычеркнет из расписания еще три поезда. С 8 ноября перестанет ходить Мариуполь - Львов, 9 ноября в последнюю поездку отправится поезд Луганск - Киев, и 10 октября закрывают маршрут Мариуполь - Липецк.

У м. Сєвєродонецьку припинена діяльність цеху з виготовлення виробів з бетону.

У м. Сєвєродонецьку припинена діяльність цеху з виготовлення виробів з бетону. Податкові міліціонери м. Сєвєродонецька виявили незаконно працює цех з виготовлення виробів з бетону. Даний цех знаходився в гаражному кооперативі, розташованому в промисловій зоні м. Сєвєродонецька і був переобладнаний заповзятливим жителем з декількох гаражів. У результаті відпрацювання отриманої інформації співробітники податкової міліції встановили факт реалізації та виготовлення виробів з бетону за відсутності дозвільних документів (дозволів пожежної та санітарної служб). Таким чином, своїми діями приватний підприємець порушив вимоги чинного законодавства України. За результатами перевірки вилучено: обладнання, форми для виготовлення продукції, сировина і готова продукція на загальну суму понад 54 000 грн. Відносно підприємця складено адміністративний протокол за ч.1 ст.164 КУпАП. Проводиться подальша перевірка.

Нужна ваша помощь!!!

 Нужна ваша помощь!!! Нужна ваша помощь!!! Здравствуйте, к вам обращается  Китайская Людмила Васильевна с просьбой о помощи! Наш сын, Владислав Китайский, болен уже три с половиной года, нейробластома 4 стадии с поражением костного мозга. «Первые признаки заболевания проявились в сентябре 2007 года, в виде боли в руке. До болезни Влада мы проживали в г.Азове Ростовской области. На протяжении полугода нам никто не мог поставить действительный диагноз. Только в феврале мы узнали, что у нас онкология. Год мы лечились в Ростове–на–Дону. Где нам сделали две бессмысленные операции и практически безрезультативно провели несколько курсов химиотерапии, когда нам объявили, что помочь ничем не могут и нам лучше найти другие способы лечения в другом месте, хотя утверждали, что ничего нового предложить никто и ничего нам не сможет.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее