Случайная дата истории нашего города

1821г., январь Царским указом от 10 января жители с. Верхнего переведены на положение непременных работников Луганского литейного завода. Их обязали перевозить каменный уголь с рудника в Луганский завод.

Лисичанск

У Луганській області податківці виявили незареєстровану пекарню.

У Лисичанську працівники податкової міліції виявили підпільний цех з виготовлення хлібобулочних виробів. Встановлено, що приватний підприємець, не маючи документів дозвільного характеру, у власному приміщенні виготовляв хлібобулочні вироби, які надалі реалізовував населенню. Про це повідомляє прес-служба ДПА в Луганській області.

Гвардія гине, але не здається!

Лисичанська міська рада прийняла рішення звернутися в Генеральну прокуратуру України з приводу призначення Верховною Радою України позачергових виборів Лисичанського міського голови. Про це повідомляє Луганське обласне відділення Комітету виборців України.

У Лисичанську перевізникам рекомендують оспорити в суді ставку автостанційного збору

У Лисичанську перевізники приміських маршрутів невдоволені високою ставкою автостанційного збору. Про це йшла мова на зустрічі перевізників з директором Луганського регіонального управління автобусних станцій Исой Исаевым, - повідомляє відділ  інформаційного  забезпечення діяльності  Лисичанської міськради.

У Лисичанську затримали зэка, який вкрав у компанії дівчину і накинувся з ножем на парубка

У Лисичанську правоохоронці затримали місцевого жителя, який ранив ножем парубка, що захистив дівчину. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Луганській області.

Казкам всупереч: позачергові вибори Лисичанського мера призначені на 3 травня

Позачергові вибори Лисичанського міського голови призначені на 3 травня 2009 року. 5 лютого Верховна Рада України прийняла Постанову, якою призначила вибори мера в г.Лисичанске Луганської області на воскресінні 3 травня 2009 року. Депутати зобов'язали ЦВК і Кабмін організувати і профінансувати усі заходи, пов'язані з проведенням волевиявлення лисичанських виборців.

Під час пожежі в будинку загинув пенсіонер. Двох чоловік вдалося врятувати

Вночі в Привілля недалеко Лисичанська, в приватному будинку спалахнула пожежа. Як повідомляє центр пропаганди ГУ МНС України в Луганській області, сусіди вчасно помітили сусіди. Вони стали вибивати стекла у вікнах, щоб потрапити в будинок, в якому проживала сім'я пенсіонерів. Тут вони і почули крик про допомогу 80-річної хазяйки будинку.

У Луганській області підприємство узяло аванс на суму 200 тыс. грн. і не виконало роботу

У Лисичанську розслідується кримінальна справа відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю. Про це інформагентству Cxid.info повідомляє прес-служба податкової міліції ДПА в Луганській області.

Последние объявления

Нет объявлений

Последнее в фотогалерее