12+
03 марта
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Метод піролізу розв'яже проблему звалищ у Лисичанську - академік Володимир Маслош

Автор

Метод піролізу розв\'яже проблему звалищ у Лисичанську - академік Володимир Маслош

Метод піролізу розв\'яже проблему звалищ у Лисичанську - академік Володимир МаслошЛуганська область є однією з найбільш проблемних областей у сфері переробки відходів.

На сьогодні технології переробки, які використовуються в області, сильно застаріли. Про альтернативний процес переробки відходів гумово-технічних виробів методом низькотемпературного піролізу розповів академік АИН України, завідуючий кафедрою технології високомолекулярних з\'єднань, доктор технічних наук, професор інституту хімічних технологій Рубежанської філії ВНУ ім В. Даля Володимир Маслош.

Сьогодні, відходи гуми переробляють, застосовуючи застарілу технологію подрібнення гуми в крихту. Такою переробкою займаються декілька підприємств, зокрема, лисичанський "Регенерат". Спосіб подрібнення визнаний найпростішим, але кінцева стадія використання отриманої крихти не є економічно ефективним і екологічно чистим рішенням проблеми повної переробки гумових відходів.

За словами завідувача кафедрою технології високомолекулярних з\'єднань, в Європі поширеним способом переробки гумових відходів є метод низькотемпературного піролізу.

 "Сьогодні у світі накопичується велика кількість полімерних відходів. Це поліетиленова тара, пакети, відходи гуми, шини, з якими потрібне щось робити. Ці відходи необхідно ліквідовувати так, щоб не страждала природа, щоб здоров\'я людей було збережене. Десь в 70-х роках у Великобританії був запатентований спосіб утилізації відходів, гуми і полімерів шляхом піролізу - термічного процесу розкладання будь-яких полімерів без доступу повітря", - відмітив Володимир Маслош.

За словами професора, процес піролізу є екологічно безпечним, в атмосферу не можуть виділятися які-небудь отруйні речовини.

"Ні діоксин, ні аміак виділятися не можуть, тому що їх там просто немає. Немає ніяких отруйних речовин", - відмітив академік Маслош. Саме тому піроліз називають безвідходним виробництвом.

Дроблення відходів гумових технічних виробів, за словами професора, пов\'язане з пилом і великими енергетичними витратами.

"Але найголовніше це те, що крихта не є таким продуктом, який покупці з руками відірвуть. А піроліз є вигідним з економічної точки зору. Немає пилу, немає загазованості, виходять тільки корисні продукти. Процес піролізу дуже вигідний в економічному плані і є екологічно чистим, тому знаходиться на озброєнні в багатьох країнах", - пояснив він.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+