12+
03 декабря
...
прогноз на 5 дней
-2 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

"Телефон довіри" продовжує свою роботу. КРВ інформує

11.11.2011, 03:33
2344
0
Автор

"Телефон довіри" продовжує свою роботу. КРВ інформує

"Телефон довіри" продовжує свою роботу. КРВ інформує          Головним завданням державної контрольно-ревізійної служби е здійснення державного фінансового контролю за використанням та збереженням державних фінансових ресурсів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов\'язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності в підконтрольних установах і т.д.

         Контрольно-ревізійним відділом у м.Лисичанську проводиться системна робота, спрямована на повний, кваліфікований, об\'єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян та оперативне реагування на проблеми і питання, які в них порушуються.

          Організація роботи відділу щодо розгляду звернень та особистого прийому громадян здійснюється у відповідності до вимог ст.40 Конституції України, Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 19.03.1997 р. №241 "Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення" та Положення про порядок розгляду письмових звернень громадян та посадових осіб підприємств, установ, організацій органами ДКРС в Україні, затвердженого наказом КРУ від 25.02.2000 р. №15.

Крім того, одним із пріоритетних завдань органів державної контрольно-ревізійної служби в Україні є забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, вирішення проблем, порушених у зверненнях.

КРУ України та його структурним підрозділам делеговано права:

- перевіряти у підконтрольних установах грошові та бухгалтерські документи, звіти, кошториси й інші документи, що підтверджують надходження та використання коштів та матеріальних цінностей, проводити ревізії фактичної наявності цінностей;

-пред\'являти керівникам та іншим посадовим особам підконтрольних установ, що ревізуються, вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства з питань збереження і використання державної власності та фінансів і т.д.

Основними законодавчими документами, якими служба керується в своїй роботі при розгляді звернень громадян, є Закон України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні", Указ Президента України від 13.08.2002 р. №700 "Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення" та Положення про порядок розгляду звернень та організацію особистого прийому громадян в органах ДКРС".

Повідомляємо, що з метою здійснення зворотнього зв\'язку з громадськістю, надання інформаційно-консультаційної допомоги громадянам і забезпечення прозорості в діяльності органів державної контрольно-ревізійної служби діє "телефон довіри":

КРУ Луганської області - 58-69-54.

Головного контрольно-ревізійного управління України - 8-044-425-37-71 та 8-044-425-38-18.

Зворотній зв\'язок органів ДКРС з громадськістю за "телефонами довіри" забезпечується щодня (крім вихідних та святкових) з 9 до 18 години (у п\'ятницю з 9.00 до 16.45).

Також у відділі є особистий графік прийому громадян начальником відділу із зазначенням часу і місця прийому.

Ще раз звертаємо вашу увагу, шановні громадяни: до розгляду приймаються письмові звернення із зазначенням прізвища, ім\'я та по батькові, місця проживання громадянина, за підписом автора, з якого можливо встановити автора.

Звернення, з якого неможливо встановити авторство, визначається анонімним і розгляду не підлягає. Також органи ДКРС не розглядають повторні звернення від однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання, якщо перше звернення вирішено по суті.

Питання, з якими звертаються громадяни, вирішуються відповідно до чинного законодавства та в межах своєї компетенції, згідно із статтею 10 Закону України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" (із змінами і доповненнями, внесеними згідно з Законом від 15.12.2005 р. № 3202).

Шановні громадяни, якщо у вас виникають обґрунтовані питання щодо порушень і порушників на підконтрольних органам ДКРС об\'єктах і з питань, які входять до нашої компетенції, будь ласка, звертайтеся.

Ми знаходимося за адресою: вул. Свердлова, 347 (4-й поверх).

Приймальні дні: - перший понеділок місяця з 14.00 до 18.00; - третя п\'ятниця місяця з 9.00 до 13.00.


Газета: "Новый ПУТЬ"
Н. В. КОВАЛЬОВА, начальник контрольно-ревізійного відділу у м. Лисичанську.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+