Патрульні поліцейські та інспектори рибоохоронного патруля дбають про збереження популяції риби у Сіверському Донці

          Патрульні поліцейські та інспектори рибоохоронного патруля дбають про збереження популяції риби у Сіверському Донці 🐋

      Патрульні, спільно з інспекторами охорони водних біоресурсів "Рибоохоронний патруль", проводять спільні відпрацювання берегів Сіверського Донця на предмет дотримання законодавства у сфері риболовлі.

      ▶️Нагадуємо, що відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом. Рибалити можна з берега за межами нерестовищ (межі визначені у наказі). Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову — три кілограми. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання.

      ❎Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

      ВАЖЛИВО‼️
      З 1 квітня на водних об’єктах Луганської області буде встановлено весняно-літню заборону на лов риби та інших водних біоресурсів.

      Ми закликаємо громадян суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нересту. Адже він відіграє важливу роль у відтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби.

Похожие новости

· Про результати діяльності спостережно...

· Молода жінка потонула в Сіверському Д...

Последнее в фотогалерее