На Луганщині на блокпостах рятувальники проводять дезінфекцію транспортних засобів

     На блокпостах «Кремінна», «Сватове» та «Лисичанськ-Бахмут» працюють карантинні пости для контролю стану водіїв та пасажирів, а також знезараження транспортних засобів. Тут цілодобово чергують бригади дезінфекторів у складі працівників Нацполіції, медицини та ДСНС Луганщини.
  
     Рятувальники, за необхідністю, здійснюють дезінфекцію транспортних засобів, що належать особам, у яких представником служби охорони здоров’я виявлено клінічні прояви інфекційного захворювання.

     Голова обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай відвідав карантинний контрольно-пропускний пункт “Сватове”. Рятувальники продемонстрували, як виконують відповідне рішення штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Луганській області.

     Шановні громадяни! Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Служба порятунку закликає вас дотримуватися обмежувальних карантинних заходів і не виходити з дому без нагальної потреби!

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее