Проведина відеоселекторна нарада

      Голова ЛОВЦА Сергій Гайдай, очільник поліції Луганщини Сергій Колесник та представник НПУ в ООС В’ячеслав Печененко провели відеоселекторну нараду

      Сергій Гайдай довів інформацію щодо карантинної ситуації в області, щодо заходів, що вживаються для забезпечення як лікарень необхідним медичним обладнанням на випадок поширення захворювання на коронавірус, так і засобами індивідуального захисту медичних працівників.

- Ми повинні зробити все від нас залежне для того, щоб стримати на території області поширення пандемії та врятувати життя наших громадян, які можуть стати жертвами коронавірусної інфекції. Саме тому ми вимушені вживати жорстких обмежувальних заходів. І я сподіваюсь на порозуміння та свідомість наших мешканців, - наголосив Сергій Гайдай.

      В’ячеслав Печененко розповів про ведення головнокомандувачем Операції об’єднаних сил «червоного» режиму на території Луганської та Донецької областей, що пов’язано з пандемією коронавірусу «Covid-19», та ті тимчасові обмеження, які введені на території нашої області щодо в’їзду та виїзду громадян.

- Поліція Луганщини і надалі буде проводити роз’яснювальну роботу серед громадян щодо карантинних обмежень. Особовий склад продовжує несення служби у посиленому режимі: це і охорона медичних закладів, які визначені для госпіталізації захворівших на «Covid-19», і підтримання публічної безпеки, і перевірка громадян, які перебувають на вимушеній самоізоляції, і забезпечення правопорядку в області, - підсумовуючи нараду, наголосив Сергій Колесник.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее