Карантин з користю: підвищення фахової майстерності

       Під час карантину фахівці Лисичанського інклюзивно-ресурсного центру (далі — ІРЦ) підвищують свій кваліфікаційний рівень, беручи активну участь в онлайн-семінарах.Так, 2 та 3 квітня, усі фахівці центру взяли участь циклі занять обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з теми «Індивідуальна програма розвитку дитини — основний освітній документ для дітей з особливими освітніми потребами».

      Однією з головних умов успішного проходження навчання та отримання сертифікату була робота над кейсами: розробка ключових фрагментів індивідуальної програми розвитку за наданою психолого-педагогічною характеристикою дитини. Найбільш емоційною частиною семінару було активне обговорення роботи над кейсами фахівцями ІРЦ Луганської області.

      Також, 10 квітня, пройшов онлайн-семінар для фахівців ІРЦ «Інвалідність у контексті інклюзивної освіти». Учасники семінару мали змогу ближче ознайомитися з Міжнародною класифікацією функціонування, отримати інформацію яким чином вона пов’язана з інклюзивною освітою та як використовувати її для концептуалізації інвалідності. Адже діти з інвалідністю частіше опиняються в несприятливих середовищах, що поглиблює їх уразливість та обмежує можливості для навчання та змістовної участі. тому опис інвалідності (обмежень життєдіяльності) повинен містити інформацію про те, як зробити сприятливе середовище для дитини з особливими освітніми потребами.

     За матеріалами Лисичанського інклюзивно-ресурсного центру

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее