Патрульні поліцейські продовжують боротьбу із розповсюдженням наркотичних речовин

     Патрульні поліцейські продовжують боротьбу із розповсюдженням наркотичних речовин

     Одним із правопорушень, які виявляють патрульні, є незаконне зберігання наркотичних речовин.

     Майже щодня під час патрулювання охоронці порядку проводять поверхневі перевірки, задля безпеки на вулицях наших міст, та виявляють у громадян заборонені до обігу речовини.

    З початку року патрульні виявили 74 таких факти. Найчастішими знахідками стають канабіс, амфетамін та нарковмісні лікарські препарати.

    Так, тільки за минулу добу, 20 квітня, патрульні виявили три випадки зберігання наркотичних речовин громадянами.

 ✅Сєвєродонецьк. Близько 14 години дня, на вулиці Вілєсова, патрульні помічають громадянина, що дивно себе поводить. Протягом декількох хвилин чоловік нерухомо стояв обпершись головою об стіну, після чого почав повільно схилятись до землі. При перевірці, у громадянина виявили шприц із залишками рідини, схожої на кров, та скляну ємність з сипучою речовиною білого кольору, схожою на наркотичну.

 ✅Сєвєродонецьк. Годиною пізніше, на перехресті вулиць Юності та Лермонтова, патрульні роти ТОР помітили чоловіка, який поводив себе підозріло та намагався уникнути спілкування з поліцейськими. Під час поверхневої перевірки у 43-річного сєвєродончанина поліцейські виявили згорток, в ізоляційній стрічці зеленого кольору. В згортку, за словами громадянина, знаходилась наркотична речовина «сіль», яку він придбав через месенджер Телеграм.

 ✅Новодружеськ. Близько 17 години, патрульні роти ТОР помітили чоловіка, що підозріло себе поводив. Під час поверхневої перевірки громадянин дістав з карману куртки згорток в кольоровій стрічці, в якому, з його слів, знаходиться наркотична речовина.

 У кожному з випадків на місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу для подальшого встановлення обставин.

 Просимо містян з розумінням ставитись до проведення превентивних заходів та нагадуємо, що за виробництво, придбання, зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин передбачена, як кримінальна, так і адміністративна відповідальність.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее