Звернення начальника Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайла Пшика до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

      Шановні колеги, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

      26 квітня 1986 року Чорнобильська АЕС, первісток атомної енергетики України, стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Чорнобильська аварія стала не тільки величезною трагедією ХХ століття, а й уроком всьому людству, показавши, що ядерна енергія, яка вийшла з-під контролю, не визнає кордонів. На жаль, її відгомони будуть звучати ще довго і позначаться не на одному поколінні людей.

      Але тільки завдяки мужності та самовідданості робітників, пожежних, вчених, військових і добровольців, які ризикували своїм життям і здоров'ям, які виконали тоді, в 1986 році, безпрецедентні за своїми масштабами та складністю роботи з екстреного усунення наслідків цієї трагедії, вдалося уникнути більш жахливих наслідків.

     Низький уклін і щира подяка Вам за врятовані життя, героїзм та мужність.
Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу!
І сьогодні у лавах Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області сумлінно працюють ті, хто брав участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.Велика Вам шана і повага!

       Бажаю учасникам ліквідації аварії, їх родинам злагоди й щастя, міцного здоров’я та успіхів. І нехай у Ваших домівках завжди  панує мир і злагода!

      З повагою полковник служби цивільного захисту Михайло ПШИК

Похожие новости

· Лисичанські спортсмени взяли участь у...

· Лисичанські депутати підтримали зверн...

· Шановні громадяни, постраждалі внаслі...

Последнее в фотогалерее