Автопарк рятувальників Луганщини поповнився новим спеціальним автомобілем САРМ-С на базі Volkswagen Crafter

     За сприяння Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна та за Державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні рятувальники Луганщини отримали від ДСНС автомобіль зі спецобладнанням.

     Так, 29 квітня на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Луганській області Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай передав рятувальникам автомобіль САРМ-С на базі Volkswagen Crafter. Спеціальний автомобіль має сучасне гідравлічне, електричне, пневматичне обладнання, ноші для перенесення постраждалих, засоби освітлення та стабілізації аварійних об’єктів.

     «Автомобіль призначений для оперативного реагування та виконання завдань за призначенням під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Крім того, зазначене обладнання дозволяє проводити пошук постраждалих у задимленому приміщенні. Отримана техніка дасть змогу оперативніше реагувати на надзвичайні події, швидше ліквідовувати їх наслідки та своєчасно надавати допомогу постраждалим», - зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайло Пшик.


     Також на церемонії вручення за сприяння очільника Луганщини Сергія Гайдая,  проєкту "Ефективне врядування і залучення громадян у східній Україні», плідної співпраці з Програмою розвитку ООН та в якості благодійної допомоги викладачі Навчального центру АРЗ СП отримали медичне та навчальне обладнання, яке допоможе здобувачам освіти у якісному навчанні.

    ГУ ДСНС України у Луганській області

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее