Щасливої дороги тобі, "Червона шапочка"

Щасливої дороги тобі, "Червона шапочка"

Ранком 23 травня біля дитячого саду "Червона шапочка" панували весела музика і дзвінкий дитячий сміх. Цього дня колектив дитячої установи, батьки і діти, гості, що зібралися, брали участь в урочистому відкритті цієї дитячої установи. Раніше "Червона шапочка" була у власності шахти ним Д. Ф. Мельникова. Потім закрилася, і дитячий гомін не лунав в її стінах багато років.

У міську власність сад був переданий три роки тому. Системи опалювання, водопостачання, каналізації знаходилися на той момент вже в неробочому стані, тому вимагалися істотні фінансові вкладення. Ремонтні роботи були початі в жовтні 2007 року.

Сьогодні дитячий сад перетворився до невпізнання. Коли заходиш всередину будівлі, виникає почуття, що опиняєшся в казковому дитячому палаці щастя, сонця, добра, тепла, і там тебе чекають добрі феї.

Привітав присутніх з урочистою подією перший заступник міського голови А. П. Неведров :

- Сьогодні ми відкриваємо довгождану дошкільну установу, з роботою якого буде вирішений ряд проблем. Упевнений, що місто, в якому відкриваються такі дитячі сади, розвивається по висхідній лінії. Це хороший знак. Звичайно, непросто далася нам сьогоднішня подія. До цього довелося докласти багато зусиль. Була витрачена велика сума коштів з місцевого бюджету. Але завдяки наполегливості, цілеспрямованості міського голови, цей сад запрацював. Величезна вдячність - усім, хто брав участь у відродженні "Червоної шапочки".

- Сьогоднішня подія показує, що, незважаючи на інфляцію, політичну нестабільність, високі ціни, можна досягти певної мети, якщо є бажання і розуміння, - підкреслив секретар міської ради К. А. Гатилов. - Та все ж є людина, яку хотілося б відмітити сказати особливо. Це завідувачка дитячим садом Валентина Михайлівни Пятова. Відверто скажу, "Червоній шапочці" дуже повезло, що є такий керівник. Завдяки Валентині Михайлівні, набралися терпіння батьки, повірили в ідею і акумулювали бажання допомагати.

Цього дня багато добрих слів звучало на адресу меценатів - директорів ТД "Маричка" В. С. Горюнова, ЗАТ "Лисичанскспецстрой" Е. Г. Рубеля, приватних підприємців И. В. Становихина, Т. Н. Харченко, В. Ф. Кащеева, А. П. Сикало, П. В. Кириллова і Р. С. Урсу. Це ті люди, які не залишилися байдужі до долі дитсаду, зробили велику підтримку, а в нагороду отримали веселий, дзвінкий, дитячий сміх.

- Гадаю, що всі разом ми робимо потрібну, добру справу, - відмітив в.о. начальника відділу освіти Лисичанської міської ради В. П. Бардаків. - Сто маленьких лисичан отримали прекрасну будівлю, в якій ним буде по-домашньому тепло і затишно. Хочу подякувати усіх, хто надавав будь-яку напувальну допомогу в ремонтно-відновних роботах по цій установі. Сьогодні пожинаємо хороші плоди спільних зусиль і говоримо: "Щасливої дороги тобі, "Червона шапочка".

Олена СЕРГЕЕВА

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последнее в фотогалерее