Жители Донбасса готовы выйти с протестом из-за закрытия КПВВ Украиной

     Протягом тижня, з 8 по 14 травня, до Лисичанської міської ради надійшло 48 звернень громадян. На адресу вищих органів влади надійшло 5 звернень.

     Найбільш актуальними у зверненнях громадян залишаються питання ремонту будинків та їх покрівель, відновлення дитячого майданчика на прибудинковій території, усунення поривів магістральних трубопроводів водопостачання, відновлення постійного водопостачання під час карантину, усунення заторів у каналізаційних колодязях.

     Продовжують надходити звернення громадян із питань соціального захисту населення: невиплати коштів соціальної допомоги по догляду за особами похилого віку та інвалідами, надання матеріальної допомоги на лікування, на реабілітацію після операції, на вирішення соціально-побутових проблем, забезпечення засобами реабілітації (ортопедичним взуттям), призначення субсидії, нарахування адресної допомоги, затримки у виплаті соціальної допомоги одиноким матерям тощо.

     Також тематика звернень порушувала питання охорони здоров’я, а саме: надання групи інвалідності особі, яка через стан здоров’я не може прибути до лікарні, забезпечення медичним препаратом «Сальбутамол» по пільговій вартості, проведення КГ діагностики на безкоштовній основі, надання необхідної медичної допомоги 7-річній дитині.

     У зв’язку з діючим карантином, мешканці міста порушували питання здійснення перевірки та забезпечення дотримання санітарно-епідеміологічних заходів у транспорті м. Лисичанська (велика кількість пасажирів не дотримується маскового режиму).

     Всі звернення взяті на контроль і передані до відповідних служб і відділів для виконання. Порушень термінів розгляду звернень громадян немає, всі відповіді надаються вчасно.

     Окрім того, на сайті Єдиної системи електронних петицій триває збір підписів громадян з актуальних для міста питань.

     За інформацією відділу по роботі з листами та зверненнями громадян Лисичанської міської ради

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее