Чужих дітей не буває

     Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, 29 травня, співробітники територіального управління Служби судової охорони у Луганській області відвідали Лисичанський центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

     Зі святом вихованців привітали перший заступник Голови Служби судової охорони полковник Служби судової охорони Станіслав Максимішин та начальник територіального управління Служби судової охорони у Луганській області полковник Служби судової охорони В’ячеслав Абрамов.

     Поважні гості побажали дітям добра, тепла, здоров’я, віри в успіх та впевненості у своїх силах. Наголосили, що для того, щоб стати гідним громадянином нашої держави, необхідно наполегливо працювати, здобувати знання, розвивати свої навички та здібності.

    Крім того, відвідувачі побажали дітям гарно вчитися та займатися спортом, передусім, для того, щоб після завершення навчання вони змогли поповнити ряди працівників Служби судової охорони.

    Всім дітям були вручені подарунки: взуття, смаколики та фрукти.

    Натомість, діти приготували невеличкий концерт, під час якого продемонстрували свої таланти та творчі здібності.

    Упродовж свята панувала чудова атмосфера, на устах всіх присутніх сяяла щира посмішка та радість. Директор Центру Наталія Козьменко зазначила: «Ми раді, що у нас є справжні друзі, які зможуть прийти на допомогу, надати підтримку у складній ситуації, допомагають у тому, щоб наші діти виросли здоровими та щасливими».

    Зазначимо, що на даний момент у закладі перебуває 29 дітей віком від 4 до 15 років, котрі з різних причин опинилася поза межами сімейного виховання.

    Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області

Похожие новости

· У Лисичанську оцінять роботу по орган...

· Оконная артиллерия. Лисичанские стеко...

Последнее в фотогалерее