«Солов’їні далі»

     У квітні 2020 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбувся 8 Регіональний творчий інтернет-конкурс «Солов’їні далі», присвячений творчій діяльності нашого земляка, талановитого й відомого лисичанина – В.Сосюри. Учасниками конкурсу цього річ стали більше 60 осіб з різних куточків Луганщини. Близько 40 учнів стали переможцями в різних номінаціях та отримали грамоти, а їхні керівники – подяки.

     Разом з тим раді відзначити, що нагородження переможців конкурсу продовжується. Голова місцевого товариства «Просвіта», викладач Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ольга Кряжич надіслала нам для наших переможців подарунки – українські книжки! Серед них – нові видання українських класиків та сучасних письменників, дитячі та дорослі твори світової літератури, християнська література для дітей. Сучасне оформлення, висока поліграфічна якість не залишить байдужим жодного з читачів. Це – зразки сучасної книги для сучасного читача.

     Найближчим часом кожна книга знайде свого шанувальника – викладачі журналістики коледжу починають розсилку книжкових подарунків.

    Душа радіє, що є на Луганщині такі небайдужі люди, як Ольга Кряжич, яка за власною ініціативою збирає українські книги та передає їх безкоштовно усім бажаючим доторкнутись до літературного українського надбання.

     Дякуємо і голові журі конкурсу, письменниці Ганні Гайворонській за подаровану для музею нову книгу «Білі лілеї» з дарчим написом. Вона уже зайняла своє почесне місце в експозиції літературна Луганщина.


    
       
         Попереду – літо – пора відпочинку, який під час карантинних заходів обмежує наші можливості, спілкування, пересування. Тож дуже доречною стане книга, подарована представниками спілки «Просвіта», з якою ви проведете час цікаво й корисно.

      Бажаємо Ользі Кряжич та Ганні Гайворонській здоров’я, миру, дякуємо за підтримку та упевнені у подальшій спільній діяльності на теренах літератури та культури нашого краю.

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее