"Жінки, мир, безпека"

#Сєвєродонецьк

       Патрульні поліцейські взяли участь у онлайн конференції з питань регіональної консультації щодо нового Національного плану дій з виконання резолюції ради безпеки ООН 1325 "Жінки, мир, безпека" на період до 2025 року, яка проводилась в рамках виконання Національного плану дій та реалізації проекту "Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні".

       Під час заходу представники різних відомств та областей поділилися досвідом і пріоритетами у впровадженні Резолюції.

       Нагадаємо, що 1325 – кодове ім’я комплексу заходів МВС, спрямованих на реалізацію Резолюції Ради Безпеки ООН “Жінки, мир, безпека, що підтверджує важливість участі жінок та включення гендерної перспективи в мирні перемовини, гуманітарне планування, діяльність із підтримання миру та процеси пост-конфліктного встановлення миру й управління. Реалізація порядку денного “Жінки, мир, безпека” є частиною стратегії МВС щодо залучення жінок до правоохоронної діяльності та сприяння жіночому лідерству у структурах Міністерства.

      30 січня 2017 року на базі Міністерства розпочала свою роботу Міжвідомча робоча група, до складу якої входять провідні гендерних радники з українських та міжнародних організацій.

      Група створена відповідним Указом Міністра внутрішніх справ України від 27 січня 2017 року.

Похожие новости

· Горотдел милиции завоевал "серебро" н...

· В Украине начата программа коммерциал...

· КСП "Лисичанск - Водоканал" хочет вып...

· Потужності ГП "Лисичанська ТЕЦ" замін...

Последнее в фотогалерее