Тюремний строк за «легкий заробіток».

      Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевої мешканки за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України – незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичного засобу, обіг якого обмежено - метадон.
     Проведеним досудовим слідством встановлені факти вчинення обвинуваченою незаконного придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконного збуту вказаного наркотичного засобу в період квітня 2020 року. Під час здійснення чергового збуту наркотику жінку затримано в порядку ст. 208 КПК України та в подальшому взято під варту.
     Сєвєродонецьким міським судом справу розглянуто. Суд прийшов до висновку, що прокурором доведено вину обвинуваченої у скоєному та ухвалив обвинувальний вирок, яким визнав її винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України.
    Враховуючи ступінь тяжкості вчинених злочинів, а також особу винної, яка раніше вже вчиняла злочини, передбачені ст. 307, 309 КК України, однак у вчиненому щиро розкаялася, беззастережно визнала вину у скоєному, хворіє на тяжкі захворювання, має на утриманні малолітню доньку, вироком Сєвєродонецького міського суду їй призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком 3 роки 6 місяців із конфіскацією 1/2 належного їй майна.

    Д. Куцелепа, прокурор Сєвєродонецької місцевої прокуратури

Похожие новости

Нет комментариев.

Добавить комментарий

Пожалуйста, залогиньтесь для добавления комментария.

Рейтинги

Рейтинг доступен только для пользователей.

Пожалуйста, авторизуйтесь для голосования.

Нет данных для оценки.

Последнее в фотогалерее