За минулу добу у Лисичанську, патрульні виявили 3 випадки незаконного зберігання наркотичних речовин

         За минулу добу у Лисичанську, патрульні виявили 3️⃣ випадки незаконного зберігання наркотичних речовин

 🔴    На перехресті вулиць Генерала Потапенко та Першотравнева, інспектори побачили чоловіка, який різко змінив напрямок руху коли помітив патрульних. Інспектори вирішили поспілкуватись з чоловіком та провести поверхневу перевірку. Під час огляду, чоловік викинув якийсь поліетиленовий згорток, патрульні одразу помітили це. У згортку знаходився шприц з рідиною схожою на наркотичну. Всі матеріали по справі передано слідчим.

 🔴    Інший випадок трапився на вулиці Миру. Інспектори роти тактико-оперативного реагування виявили у 30-річного лисичанина, речовину зеленого кольору рослинного походження, загорнуту у папір. Як пояснив чоловік, він це придбав для власного вживання. Надалі всі обставини по справі з’ясовуватимуть слідчі.

 🔴    Ще одного підозрілого чоловіка, ТОРівці помітили на кварталі Східному. При поверхневій перевірці у 26-річного громадянина виявили згорток з порошкоподібною речовиною рожевого кольору, з його слів — «сіль». Для вилучення імовірно наркотичних речовин на місце події, поліцейські викликали слідчих.

                  Нагадуємо👇🏼👇🏼👇🏼
       За виробництво, придбання, зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин передбачена, як кримінальна, так і адміністративна відповідальність.

 📌    Згідно ст. 309 ККУ — незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту – караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

 📌     Згідно ст. 44 КУпАП — незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах — тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Похожие новости

· У Лисичанську за рік встановили 7 мод...

· У Лисичанську активно працюють над по...

· У Лисичанську знизилася смертність

· Відкритий Чемпіонат з айкідо відбувся...

Последнее в фотогалерее